Ekin Koç Hangi Burç?(Çözünme)

Ekin Koç boyu kaç?

1992 yılında Antalya’nın Alanya ilçesinde doğdu. Lise öğrenimini Aldemir ilçesinde Atilla Konuk Anadolu Lisesi’nde tamamladı. Yükseköğrenim için İstanbul’a giderek İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümünde öğrenim gördü. Üniversite yıllarında Akademi 35 Buçuk Sanat Evi’nde Altan Gördüm’den oyunculuk eğitimi aldı.

Ekin Koç Koç ailesinden mı?

Başarılı oyuncu Ekin Koç, Vehbi Koç ‘un oğludur ve babası turizmcidir.

Ekin Koç Vehbi Koç’un oğlu mu?

Ekin Koç, 21 Haziran 1992 yılında Antalya’nın Alanya ilçesinde dünyaya geldi. Turizmci Vehbi Koç ile bankacı Şefika Koç ‘ un oğullarıdır. Babasının işi dolayısı ile İlk öğretimini farklı okullarda tamamladı. Lise öğrenimini Antalya’da Aldemir Atilla Konuk Anadolu Lisesinde görmüştür.

Ekin Koç kimdir boy kilo?

Liseden sonra ise sıkı bir çalışma döneminin ardından İstanbul Bilgi Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümünü kazanmıştır. Şu anda bu okulda 2. sınıf öğrencisidir. 180 cm boyunda olan Ekin KOÇ sosyal bir kişiliğe sahip olup düzenli olarak Basketbol, Satranç, Tenis, Futbol ve gitar eğitimleri almıştır.

Demet Özdemir boyu kaç?

1,7 m /: Demet Özdemir boyu kaç?

Ekin Koç kimin oğlu? Vehbi Koç Şefika Koç /: Ekin Koç kimin oğlu? Ekin Koç kaç yaşında öldü? 29 yaşında (21 Haziran 1992) /: Ekin Koç kaç yaşında öldü? Ekin Koç babası kimdir? Vehbi Koç /: Ekin Koç babası kimdir?

Koç Holding nelere sahip? Şirketler

  • Akpa A.Ş. Akpa.
  • Arçelik LG Klima San. Tic.
  • Arçelik A.Ş. Altus, Arçelik, Arctic, Beko, Blomberg, Elektra Bregenz, Flavel, Grundig, Leisure.
  • Ark İnşaat A.Ş. Ark İnşaat.
  • Avis Kazakistan. Avis.
  • Aygaz A.Ş. Aygaz, Aygaz Otogaz +, Lipetgaz, Mogaz, Pürsu.
  • Aygaz Doğal Gaz Toptan Satış A.Ş. Aygaz Doğal Gaz.
  • Bal Kaynak Su A.Ş.
You might be interested:  Hangi Burç Hangi Hayvanı Sever?(Çözülmüş)

Vehbi Koç’un kardeşi kim?

Koç Holding Yönetim Kurulu Onursal Başkanı. Yönetimi, ünlü iş insanı Vehbi Koç ‘tan devralan Rahmi Koç, 4 Nisan 2003 tarihinden itibaren Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı oğlu Mustafa Koç ‘a devretti. Mustafa, Ömer ve Ali olmak üzere üç oğlu olan Rahmi Koç, dört torun sahibidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *