Ezgi Mola Hangi Burç?(Çözülmüş)

Ezgi Mola burcu ne?

Ezgi Mola 163 cm boyunda ve 58 kilodur. Ezgi Mola ayrıca Koç Burcu olup 37 yaşındadır. 2021 yılında Ezgi Mola 38 yaşına girecek. Ezgi Mola 29 Mart 1983’te İstanbul’da doğmuştur.

Ezgi Molanın boyu kaç cm?

Ezgi Mola 29 Mart 1983’te İstanbul’da dünyaya geldi. Hasan Ali Yücel İlkokulu, Turhan ve Mediha Tansel İlkokulu ve Kadir Rezan Has Ortaokulu’nda eğitim alan Mola, Halit Armay Lisesinden mezun oldu.

Ezgi Molla kaç yaşında?

Birkan Sokullu, 6 Ekim 1985 tarihinde İstanbul’da göçmen Boşnak bir ailede dünyaya geldi. 2003 yılında, Best Model of Turkey yarışmasında üçüncü oldu. Maltepe Üniversitesi Radyo TV Programcılığı Bölümü’nü bitirdi. 10 yıl profesyonel basketbol oynadı. Maltepe Üniversitesi’nde okurken manken ve modellik yaptı.

Merve Dizdar aslen nereli?

Merve Dizdar, 25 Haziran 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Kadir Has Üniversitesinde ileri oyunculuk programında yüksek lisans yapmıştır.

Ezgi Mola nasıl kilo verdi?

Yürümenin yanında diyetisyen sayesinde yeme alışkanlıklarını da değiştiren Ezgi mola böylelikle toplamda 15 kilo kadar vermiş ve 44 bedenden 37 bedene kadar düşmüş. Mola, 2018 yılında ünlüleri zayıflatan yaşam koçu Şeyda Coşkun’un yanına giderek fazla kilolarından tamamen kurtuldu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *