Hangi Burç Daha Iyi Sevişir?(Çözülmüş)

Kova burcu cinsellikte hangi burçla uyumlu?

Kova Burcu Kova burçlarında için söz konusu seks olunca, alenen göstermeler de, partnerleriyle uyum yakaladıklarında tutkulu ve yaratıcılar. İdeal partnerleri ise; İkizler, Kova, Yay ve Başak burçlarıdır.

Ikizler burcu cinsellikte hangi burçla uyumlu?

İkizler cinsellik konusunda her zaman rahat olmuş burçlardan biridir. Her an her yerde seks yapabilecek potansiyeli sahiptirler, kalabalıklar içerisinde ansızın küçük bir dokunuşla sizi uyarabilirler. Onların bu eğlenmeyi seven cinselliğine uyum sağlayabilecek en iyi burçlar İkizler, Yay ve Kova olabilir.

En çok hangi burç sinirli?

İşte yanıtı

 • EN SİNİRLİ 3 BURÇ
 • KOÇ: Öfkelenince gözü dönen burçlardan biri Koçtur. Koç sinirliyken ona bulaşmayın.
 • BOĞA: Boğaları en çok kurallarının çiğnenmesi sinirlendirir. Boğalara sınır ihlali yapmayın.
 • AKREP: Sabırlı bilinen Akrep sadece sevdiklerine böyledir. Kafasında mimlediklerine asla fırsat vermez.

En sadık burç hangisi?

En sadık burç oğlak burcudur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alırlar. Oğlak için zaman kutsaldır; yani size söz verdiklerinde,emin olun ki size oldukça değer veriyordur.

Kova erkeği cinsellikte ne ister?

Kova burcu erkeği tamamen “keşif” ile ilgili olduğundan; yatakta daha önce aklınıza gelmemiş pek çok fantezi ve oyuncak ilgilerini çekebilir. Duygularınızı ona tam anlamıyla göstermemelisiniz. Çözmesi zor bir insan olmanız, size daha çok bağlanmasına neden olacaktır.

You might be interested:  Kasım Ayı Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Hangi burç hangi burçla iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

 • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
 • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
 • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
 • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
 • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
 • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
 • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Ikizler burcu erkeği yatakta ne ister?

İkizler Burcu Erkeği Cinsellik Girdiği her ortamda doğal olarak dikkat çekebildiği için genelde yalnız kalmaz ancak yeni birini tanımanın verdiği heyecan kadar cinselliği önemsemez. İkizler burcu erkeği uzun süreli bir ilişki içerisindeyse rutinden nefret ettiği için cinsel yaşamında daima yenilik bekler.

Ikizler burcu ne zaman evlenecek?

Genellikle de ayakları yere sağlam basan bir ilişki için sabırla bekleyecekler ve 27 yaşından sonra evliliği düşüneceklerdir. İkizler için ilk evrede evlilik, son derece cazibeli görünse de aşkı yakaladıkları anda ister 18 isterse 50 yaşında olsun nikah masasına oturmaktan çekinmeyecektir.

Hangi burç nasıl öpülmek ister?

Hangi Burç Nasıl Öpülmek İster? Burçlardan Yola Çıkarak Öpüşme Konusunda Ustalaşabilirsiniz!

 1. Koç: Macera dolu anlar!
 2. Boğa: Zor ama imkansız değil!
 3. 3. İkizler: Çabanızı gösterin!
 4. Yengeç: Ona odaklanın!
 5. Aslan: Ne kadar güzel öpüştüğünü söyleyin!
 6. Başak: Yenilikler ve efor!
 7. 7. Terazi: Öpüşünüz hislerinizi anlatsın!

En psikopat burç hangisi?

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen 1. burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

You might be interested:  Ametist Taşı Hangi Burç?

En cesaretli burç hangisi?

Zodyak’ın en cesur burcudur. Onun lügatinde çekinme, bekleme, temkinli hareket etme gibi kavramlar yoktur. Belli konularda değil her hadisede beklemeden sabırsızca harekete geçer. Koçların tehlike veya risk karşısında korkmadan, cesurca yaklaşımı takdir görür bazen.

En güvenilir burç hangisi?

Koç burçları karşılıklı güvene dayalı bir beraberlik içerisindeler ise ve karşı tarafın kendisine olan sevgisinden emin ise her zaman duygularını göstererek, karşısındaki insana güven vererek sadakati sağlayacaktır.

En özgür burç hangisi?

Bütün burçların içinde en özgür ruhlu olanlardır ve bu alana kesinlikle kimseyi sokmak istemezler. Açıksözlü, Dobra, ve gerçekçidir, genelde çok iyimser yaklaşır olaylara ve bu onu çekici yapar.

En güçlü burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *