Hangi Burç Daha Zeki?(Çözülmüş)

Örneğin Businness Insider’ın görüşüne aktardığı astrologlar Kova ve Akrep’in en zeki burçlar olduğunu söylüyor. Habere göre Kova burcunda doğanlar, bilişsel yetenek ve IQ ile ölçülen en yüksek analitik zeka seviyelerine sahip.

Burçlar arasında en iyi burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

Anneye en düşkün burç hangisi?

Yengeç burçları, Zodyak burçları arasında ailesine en düşkün olan burç grubudur. Bu kişiler, özellikle de annelerine çok fazla düşkün olurlar ve bebeklik dönemlerinde başlayıp tüm dönemlerinde yanında olan annelerine karşı büyük bir hayranlık duyarlar ve derin bir bağlılık beslerler.

Güzellik burcu hangisi?

Terazi Burcu: Venüs Kişisi. Güzellik burcudur.

En duygusal burç hangi burç?

En Duygusal Burç: Aslında Oğlak, Akrep ve Yay. Ama Bunu dışarıdan anlayabildiklerimiz Yengeç ve Balık. En Duyusal Burç: Terazi ve Kova. En Dert Dinleyen Burç: Balık ve Yay’lar.

En Lider burç hangisi?

Bu yüzden astrologlara göre; “ lider burç hangisi?” sorusunun ilk cevabı Koç burcu oluyor. Bunun temel nedeninde ise rekabetçi kişilikleri ve kararlılık konusundaki netlikleri yatıyor. Problem çözme ve hızlı karar vermede oldukça iyi olmaları ise Koç burcunun liderlik yönünü artırıyor.

You might be interested:  Kasım Ayında Doğan Hangi Burç?(Çözünme)

En çalışkan burç hangisi?

Çalışkan Başaklar Zodyak’ın en üretken burcu olarak gösterilebilir.

Babaya en düşkün burç hangisi?

Yengeç Burcu: Zodyak kuşağında ailesine en düşkün babalar Yengeç erkekleridir.

Alıngan burç hangisi?

En Alıngan Burç: Akrep, Balık, Yengeç ve Aslandır.

Hangi burçtan en iyi anne olur?

Burç kuşağında en iyi anne olabilecek burç balık burçları. Onlar çocuklarını sanata ve yaratıcı olmaya teşvik ederler. Balık burçlarının çocukları oldukça duyarlı ve merhametli ve nazik olurlar.

En sinirli burç hangi burçtur?

En inatçı burçlardan olan Koç burcu, kendisiyle inatlaşıldığı zaman oldukça kolay sinirlenebilir. Koç burcu sinirli ve inatçı olmasına rağmen aynı zamanda karşısındaki kişiyi çabucak affeden bir yapıya sahiptir. Ateş burçlarından olan Aslan burcunun oldukça çabuk sinirlenen bir yapısı vardır.

2021 in en şanslı burcu hangisi?

Oğlak, bu yıl sonu tüm burçlar arasındaki en şanslı burç. Her anlamda yüzü gülecek olan oğlak burçları heyecana hazır olun! Aşk ve güzellik gezegeni Venüs, Mart ayına kadar burcunuzda olacak.

Burçlar nasıl sıralanır?

Birbirinden farklı ad, sembol ve içerikler ile miladi takvimde her bir aya karşılık gelen on iki adet burç bulunmaktadır. Bu burçlar sırasıyla koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçları.

En sadık burç hangisi?

En sadık burç oğlak burcu dur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alırlar. Oğlak için zaman kutsaldır; yani size söz verdiklerinde,emin olun ki size oldukça değer veriyordur.

En merhametli burç hangisi?

Alçakgönüllü burçlardan Başaklar, fayda odaklı yaşadıklarından olsa gerek etrafındakilere de fayda sağlamaya çalışır. Balık ve Yengeçten sonra en yardımsever burçların başını çekerler.

You might be interested:  Başak Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır?(Doğru cevap)

En inatçı burç hangisi?

12 Burç on Twitter: ” En inatçı burçlar; 1-Koç 2-Akrep 3-Boğa 4-Aslan 5-Yay 6-Oğlak” / Twitter.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *