Hangi Burç Erkek Hangi Tip Kadından Hoşlanır?(Çözüm bulundu)

Alfa erkek hangi burç?

Aslan burçları doğuştan liderdir ve hitabet gücü kuvvetlidir. Tek bir kelimesi ile karşısındakini hemen etkileyen Aslan burçları elbette alfa olacaktı.

Yengeç erkeği öpüşmeyi sever mi?

Yengeç erkeği Hislerini en iyi öperken ifade eder. Sevdiği kadını dudaklarının ve dilinin ateşiyle büyüler.

En anlayışlı burç hangisi?

En Anlayışlı Burç: Akrep ve Balık. En Güçlü Burç (Fiziki): Aslan, Koç. En Güçlü Burç (Duygusal): Oğlak ve Yay. En Toplumsal Burç: Terazi ve Boğa.

Terazi burcu erkeği nasıl fizikli kadınlardan hoşlanır?

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır denildiğinde, alımlı, zarif, göze çarpan, iddialı denilebilir. Çekim gücü yüksek, aurası çarpıcı, gülümseyişi mest eden bu adamın yanında partilere, davetlere, yemekli toplantılara götürebileceği saygın, kültürlü kadınlar yer almalıdır.

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

You might be interested:  Yükselen Burç Nasıl Belirlenir?(En iyi çözüm)

Alfa burçlar hangileri?

İşte en ‘ alfa ‘ 3 burç

 • 3 ” ALFA ” BURÇ
 • Koç: Zeki ve çabuk kavrama özellikleri vardır. Organizasyon yetenekleri yüksektir.
 • Boğa: Sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olan boğalar, sorunlar karşısında da bu mütevazi tavırlarını korururlar.
 • Yengeç: Bu burcun insanları derin ve sezgisel yeteneklere sahiptirler.

Yengeç burcu erkeğine nasıl yaklaşmalı?

Bir Yengeç erkeğine aşıksanız, doğru yerdesiniz, çünkü bu makale size Yengeç erkeğini nasıl aşık edeceğiniz konusunda ipuçları verecek.

 1. Kendinizi geliştirin.
 2. Hayatınızda bir denge yaratın.
 3. 3. Ona karşı savunmasız olmaya çalışın.
 4. Bağımsız olun.
 5. Onun verdiklerini kabul edin.
 6. Takdir edin.
 7. 7. Her söylediğiyle aynı fikirde olmayın.

Yengeç erkeği peşinden koşar mı?

Yengeç erkeği kadınsız yaşayamaz. Macera sevmez, her zaman uzun ilişkilerin peşinde koşar. Sağlam, yıllar boyu sürecek ilişki yaşamak ister. Bu burç erkeğiyle birlikteyseniz terk edilmekten korkmanıza gerek yok.

Yengeç burcu erkeği sevdiği kıza nasıl davranır?

Yengeç burcu erkekleri; aşık olduklarında eşleri ile gelecek hakkında planlamalar yaparlar. Sevdiği kadınların elini bir defa tuttukları zaman kesinlikle bırakmazlar. Yengeç burcu erkekleri; eşini çok düşünüyorsa, eşinin dertleriyle ilgileniyorsa, eşini hiç bırakmıyorsa bu onların aşık olduğuna işaret eder.

En sadık burç hangisi?

En sadık burç oğlak burcu dur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alırlar. Oğlak için zaman kutsaldır; yani size söz verdiklerinde,emin olun ki size oldukça değer veriyordur.

En çok sevilen burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

En psikopat burç hangisi?

Yengeç burcu en çok psikopatı barındıran burç olarak zirvede yer alıyor. Ani parlayan yapılarıyla yengeç burcu en çok cinayet işleyen 1. burç oldu. Ayrıca bu burcun işlediği cinayetlerin çoğu diğer burçların aksine kıskançlık gibi duygusal temellere dayanan şeylerden kaynaklı.

You might be interested:  19 Aralık Hangi Burç?(Soru)

Terazi burcu erkeği nasıl etkilenir?

Terazi burcu erkekleri oldukça sosyal kişilerdir. Bu nedenle hoşlanacakları kadınlarında sosyal ve bakımlı olmaları gerekir. Terazi burcu erkekleri genellikle bakımlı olan ve giyinmesini bilen kadınlara karşı ilgi gösterirler. Çevresi tarafından ilgi odağı olan kadınları elde etmek gibi bir çabaları bulunmaktadır.

Terazi erkeği kolay vazgeçer mi?

Terazi burcu erkeği kimse ile kin tutamaz. Aynı zamanda kolay kolay da sevdiklerinden vazgeçmez.

Terazi burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *