Hangi Burç Hangi Burca Hayran?(Soru)

BURÇLARIN GİZLİ HAYRANLARI, KOÇ: Yengeç, BOĞA: Aslan, İKİZLER: Başak, YENGEÇ: Kova, ASLAN: Akrep, BAŞAK: Boğa, TERAZİ: İkizler, AKREP: Koç, YAY: Terazi, OĞLAK: Balık, KOVA: Oğlak, BALIK: Yay.

En cilveli burç hangisi?

En cilveli burç balıktır.

En güçlü burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

Yengeç hangi burçla anlaşamaz?

Yengeç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada oğlak gelirken ikinci sırada kova gelir. Yengeç burçları genel anlamda sinsi ve içten pazarlıklı olan kişilerdir. Bu kadar planlı ve programlı hareket eden yapıda oldukları için oğlak burçları pek de sevmezler.

Hangi burçlar birbirine zıttır?

Asla anlaşamayacak zıt burçlar hangileridir?

 • İkizler burcu değişken, araştırmaya meraklı, kararsız ve çok çabuk fikir değiştiren bir burçtur.
 • Yengeç burcunun karşıt burcu oğlaktır.
 • Aslan burcunun karşıt burç ları ise Boğa, Akrep ve Kova’dır.

Kova burcu erkeği cinsellikte hangi burçla anlaşır?

Kova Burcu Romantizmden çok tutkulu bir zevkin peşindedirler. Kova burçlarında için söz konusu seks olunca, alenen göstermeler de, partnerleriyle uyum yakaladıklarında tutkulu ve yaratıcılar. İdeal partnerleri ise; İkizler, Kova, Yay ve Başak burçlarıdır.

You might be interested:  Beş Mart Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

En duygusal burç hangi burç?

En Duygusal Burç: Aslında Oğlak, Akrep ve Yay. Ama Bunu dışarıdan anlayabildiklerimiz Yengeç ve Balık. En Duyusal Burç: Terazi ve Kova.

En tehlikeli burç hangisi?

Karizmatik tavırları ve zekası ile etraflarındaki saygısını kazanan bu burç, suça eğilimlerinin fazla olduğu gözlemlenmiş.

 • en tehlikeli 3 burç
 • yengeç burcu.
 • akrep burcu.
 • yay burcu.

En Lider burç hangisi?

Bu yüzden astrologlara göre; “ lider burç hangisi?” sorusunun ilk cevabı Koç burcu oluyor. Bunun temel nedeninde ise rekabetçi kişilikleri ve kararlılık konusundaki netlikleri yatıyor. Problem çözme ve hızlı karar vermede oldukça iyi olmaları ise Koç burcunun liderlik yönünü artırıyor.

En inatçı burç hangisi?

12 Burç on Twitter: ” En inatçı burçlar; 1-Koç 2-Akrep 3-Boğa 4-Aslan 5-Yay 6-Oğlak” / Twitter.

Yengeç Burcuna en uygun burç hangisi?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

Yengeç burcu erkeği hangi burç kadını ile anlaşır?

Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlar arasında, Başak, Akrep ve Boğa burçları yer alır. Sakin ve bağlılığına düşkün ve sakin burçların arasındaki uyum ise genellikle huzur vericidir. Boğa erkeğinden alacağı güven, Yengeç kadınının daha huzurlu ve daha bir mutlu olmasını sağlar.

Yengeç burcu en çok ne yapmaktan hoşlanır?

Duygusal, sadık, yaratıcı ve yemeyi içmeyi seven yengeçleri şık ev hediyeleriyle mutlu edebilirsiniz. Ayrıca yengeç kadını için; iç çamaşırı, romantik bir şamdan ya da abajur, mutfak gereçleri, Dekorasyon malzemeleri, bir buket gül ve takı setleri en uygun hediye çeşitlerindendir.

You might be interested:  24 0Cak Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Oğlakla balık anlaşır mı?

Oğlak & Balık UYUMU Balık hassas, geniş bir hayal gücü olan, uyumlu bir burçtur. Oğlak uyumlu değildir ancak Balık ‘ın duyarlılığından ve yaratıcılığından etkilenecektir. Balık ise Oğlak ‘ın düzeni ve kuralları sayesinde kendini geliştirebilir ve daha başarılı olabilir.

Balık kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Balık burcu kadınının sezgili ve romantik ruhu; Koç, Boğa, Aslan, Balık ve Yay burcu kişilerini cinsel çekim etkisine alabilir. Aynı zamanda Akrep, Yengeç, Koç ve Balık burçları ile çok güzel bir aşka da yelken açabilir. Ama balık kadınlarının evlenmesi için doğru kişi ise, Yengeç ve Akrep burcu insanlarıdır.

Hangi burçlar Aşkta uyumlu?

Aşkta Mutluluğu Yakalayan Burçlar

 • Koç ve Kova. Ateş grubunun öncüsü Koç, kendisi kadar maceracı Kova burcu ile oldukça iyi anlaşır.
 • Boğa ve Yengeç
 • İkizler ve Kova.
 • Yengeç ve Balık.
 • Aslan ve Yay.
 • Başak ve Boğa.
 • Terazi ve İkizler.
 • Akrep ve Yengeç

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *