Hangi Burç Hangi Burçla?(Çözülmüş)

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

  • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
  • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
  • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
  • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
  • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
  • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
  • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
  • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Koç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Birbirlerini tamamlamaları nedeniyle koç burcunun duygusal manada mutlu olabileceği diğer bir burç da aslan burcudur. Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur.

Terazi burcu hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Terazi burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim) Anlaşamadığı Burçlar Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ikizler burcu ve akrep burcu gelecektir.

Oğlak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Başak burçları başarı elde etmeyi sever ve oğlak burcunun hayatında güvenerek sorumluluk verebileceği tek karakterlerdir. Oğlak burcu erkeğinin iyi anlaştığı diğer bir burç ise boğa burcudur. Çünkü oğlak burcunun kariyer basamakları için boğa burcunun maddiyata verdiği önem çok önemlidir.

You might be interested:  En Çok Hangi Burç Erkeği Aldatır?(Çözülmüş)

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

İkizler zekası ile koç burcu kadınını etkiler ve kalbini fetheder. Koç kadınlarının evlenebileceği diğer bir burç ise terazidir. Dengeli ve uyumlu olan teraziler koç burçları ile anlaşabilen burçlar arasında yer almaktadır.

Koç burcu erkeği hangi burç kadınıyla anlaşır?

Koç burcu erkeğinin en iyi anlaşacağı ve uyumlu olduğu burç ikizler olarak bilinmektedir. İkizler burcu kadınıyla yapıları gereği bir uyum içerisinde olurlar.

Terazi burcu erkeği hangi burç kadınla evlenmeli?

Bu yüzden bu burca en uygun olan burç kova burcudur. Etrafına karşı duyarlı olan, aynı zamanda özgürlüğüne düşkün olan kova burcu bireyleri terazi burcu erkekleri ile çok iyi anlaşırlar.

Terazi burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Terazi burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar özellikle aslan, kova ve ikizler olarak ifade edilebilir. Terazi burcu erkeği aşka ve ilişkiye çok fazla önem verir. Genel olarak çevrelerinde bulunan sosyal ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu kadını hangi burca aşık olur?

TERAZİ BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR Sosyalleşmeyi çok sevdiğinden dolayı terazi burcu kadınları, kendi gibi enerjik, girişken ve hareketli olan ikizler burcuyla çok iyi anlaşır.

Terazi burcu kadını erkekten ne bekler?

– Terazi burcu kadını merhametli ve yardımsever erkeklerden hoşlanır. – İlişki yaşayacağı insanın karakterli olmasını ister. – Hayatına girecek olan erkeğin açık sözlü olmasını ve her zaman doğruları söylemesini ister. – Dürüstlüğe çok fazla önem verir.

Terazi burcu nelerden hoşlanmaz?

Terazi Zodyak ailesinin güzellik sembolü, estetik aşığıdır. Dolayısıyla dünya üzerinde var olan dengesizlikten, uyumsuzluktan nefret eder, buna sebep olan özensiz insanlardan daha çok nefret eder.

Terazi kadını Hoslandigini nasil belli eder?

Terazi burcu kadını aşık olursa hemen anlarsınız çok belli eder asla içinde tutamaz. Bir kere onların aşkları yüzüne yansır hep bir gülümse haliyle etrafta dolanırlar. Her zaman adaleti şaşamayan bu özelliği ile burç arasında lider olan terazi kadınları aşık oldukları zaman adalet terazileri şaşar.

You might be interested:  25 Şubat Hangi Burç Olur?(En iyi çözüm)

Oğlak burcu hangi burçla iyi anlaşamaz?

Oğlak burcu kadınları, sorumluluk sahibi, disiplinli ve çalışkan yapıları ile tanınırlar. Bu nedenle de ikizler, yay ve aslan burçları ile iyi geçinemezler.

Oğlak kızı hangi burç erkekle iyi anlaşır?

Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Enerjisinin bu kadar tuttuğu burçlara her zaman mesaj atma olasılıkları daha yüksektir. Yengeç burcunun duygusal ve sahiplenici yapısı oğlak burcunun daha önce göstermekten korktuğu duyguları dışarı çıkarmasına yardımcı olur.

Oğlak burcu hangi burçlarla evlenmeli?

Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *