Hangi Burç Hangi Burçla Iyi Arkadaş Olur?(EN iyi 5 ipucu)

Yaşam 11 saat önce Günlük burç yorumları!

 • YAY. Arası çok iyi: Koç ve Aslan. İyi: Oğlak, Kova, Terazi, Akrep. Kötü: Balık, İkizler, Başak.
 • OĞLAK. Arası çok iyi: Boğa, Başak. İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay.
 • KOVA. Arası çok iyi: İkizler,Terazi. İyi: Yay, Oğlak, Balık, Koç
 • BALIK. Arası çok iyi: Yengeç, Akrep. İyi: Oğlak, Kova, Koç, Boğa.

Hangi burç hangi burçla kanka olur?

Kankalar:

 • Koç desteği İkizler ve Kova’dan alır.
 • Boğa desteği Yengeç ve Balık’tan alır.
 • İkizler desteği Koç ve Aslan’dan alır.
 • Yengeç desteği Başak ve Boğa’dan alır.
 • Aslan desteği (gurur yapıp istemese bile) Terazi ve İkizler’den alır.
 • Başak desteği Akrep ve Yengeç’ten alır.
 • Terazi desteği Yay ve Aslan’dan alır.

Hangi burç hangi burçla iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

 • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
 • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
 • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
 • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
 • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
 • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
 • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
 • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Su grubu burçları hangi burçlarla anlaşır?

Su grubu Yengeç burcunun aşktaki favori burçları yine Su grubundan Akrep ve Balık… Yengeçlerin sevgililerine karşı biraz kıskanç oluşu ve ilgi görmeyi sevmeleri benzer özelliklere sahip Akreplerle iyi anlaşmalarını sağlıyor. Balık burçlarıyla ise sakin ve huzurlu bir birliktelikleri oluyor.

You might be interested:  18 Temmuz Hangi Burç Yükseleni?(Soru)

Başak burcu en iyi hangi burçla arkadaş olur?

Çünkü onlar da tıpkı başaklar gibi sürekli birbirlerine yardım etmek ister. Bu nedenle de başak kadını ve yengeç burçları genellikle çok iyi anlaşırlar. Başak burcu kadınının bir diğer en iyi anlaştığı burç ise, boğa burcudur.

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

En duygusal burç hangi burç?

En Duygusal Burç: Aslında Oğlak, Akrep ve Yay. Ama Bunu dışarıdan anlayabildiklerimiz Yengeç ve Balık. En Duyusal Burç: Terazi ve Kova. En Dert Dinleyen Burç: Balık ve Yay’lar.

En güçlü burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

Kova burcu cinsellikte hangi burçla uyumlu?

Kova Burcu Kova burçlarında için söz konusu seks olunca, alenen göstermeler de, partnerleriyle uyum yakaladıklarında tutkulu ve yaratıcılar. İdeal partnerleri ise; İkizler, Kova, Yay ve Başak burçlarıdır.

Balık burcu hangi burçla aşk yaşar?

BALIK BURCUNUN ANLAŞTIĞI BURÇLAR Özellikle duygusal beraberlik söz konusu olduğunda yengeç burçlarıyla harika bir birliktelik yaşayabiliyorlar. Daima tutkulu ve romantik olmalarıyla bilinen bu burca sahip insanlar, romantik ve duygusal ilişkilerde akrep ve yengeç burçlarıyla muhteşem bir uyum yakalayabiliyorlar.

Iki su burcu anlaşabilir mi?

Bir ilişkide iki su burcu olunca, duygu yoksunluğu ve duygusal uzaklık bir sorun olamaz. Gerçekte ise, birbirlerine gösterdikleri aşırı duyarlılık ilişkiyi batırabilir. İki su burcunun, olaylara karşı aşırı duyarlı ve korkak olma eğilimleri sorun olabilir.

You might be interested:  Beş Ekim Hangi Burç?

Hava burçlarının özellikleri nedir?

Hava elementi İkizler, Terazi, Kova burçlarından oluşur. Entelektüel, iletişimci, işbirliğine eğilimli, objektif ve mantıklı, zihinselliği öne çıkaran, ilişkilere önem veren, mesafeli, algılaması güçlü, meraklı, özgürlükçü, soyut, rasyonel, başkalarıyla fikir alışverişinde bulunan özellikler taşır.

Boğa burcunun düşmanı kimdir?

” Boğa insanı biraz sabit fikirli, hoşgörüsüz olabilir. ” İşte bu yüzden bu özelliklere karşıt olan burçlarla anlaşamaz. Yengeç, Terazi ve Oğlak ile anlaşması daha zordur. Bu burçlar onu fazla sabit fikirli bulabilir. Karşıt burcu Akrep ile birbirlerinin eksiklerini tamamlayabilirler aslında.

Hangi burçlar birbirleriyle anlaşamaz?

Bu sebeple güven ve istikrar arayan Kovalar, toprak grubundan olan Boğa, Başak ve Oğlak ile iyi anlaşamazlar. Yay ile çatışmalı bir anlaşma sağlayabilen kovalar, aslında karşıt burcu olan Aslan burcuyla isterlerse birbirlerinin zıt yönlerini tamamlayabilirler.

Başak burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Başak burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, yengeç ve boğa burcudur. Başak burcu erkeklerinin ayrıntıya dikkat etmeleri, oğlak burcu bireyleri adına çok önemlidir. Başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireylerini üzmez. Bu sebepten ötürü başak burcu erkekleri, oğlak burcu bireyleri ile çok iyi anlaşır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *