Hangi Burç Kadını Aldatır?(En iyi çözüm)

En çok aldatan burçlar hangileri?

En çok aldatan burçlar belli oldu!

 1. Aslan. Aslanlar dramayı sever.
 2. Koç Araştırmaya katılan Koç burçlarının yüzde 34’ü daha önce aldattı veya aldatmaya yaklaştı.
 3. İkizler.
 4. Yay.
 5. Boğa.
 6. Yengeç
 7. Balık.
 8. Oğlak.

Hangi burçlar aldatmaya meyillidir?

İşte sırasıyla en çok aldatan burçlar!

 • İkizler burcu: Sevgili burclar.net okurları İkizler erkeklerinin aldatma olasılığı daha yüksektir.
 • Terazi burcu: Kararsız ruh halleri nedeniyle aldatmaya meyillidirler.
 • Yengeç burcu: Eşi onun melankolik ruh halini anladığı sürece yengeç burçları çok sadıktır.
 • Akrep burcu:

Oğlak burcu erkeği aldatır mı?

Partnerine, evine, işine son derece sadık olan oğlak burcu erkeği aldatmayı kolay kolay düşünmez. Onun için aldatma hem zaman kaybı hem de nakit kaybıdır. İlişkilerine de işi gibi odaklandığı için bir ilişkiyi sonlandırmadan başka bir kişiyle hiç uğraşmaz.

En dürüst burç hangisi?

Ve işte en sadık, en mert, en dürüst burç: Koç!

En çok aldatan kadın burcu hangisi?

1- İŞTE EN ÇOK ALDATAN BURÇ Listemizin birinci sırasında en çok aldatan burç olarak Aslan burcu yer alıyor. Aslanlar ilgi odağı olmayı severler ve partnerlerinin her zaman onları pohpohlamasını isterler.

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

You might be interested:  Terazi Burcu Erkeği Hangi Burç Kadını Ile Anlaşır?

Anneye en düşkün burç hangisi?

Yengeç burçları, Zodyak burçları arasında ailesine en düşkün olan burç grubudur. Bu kişiler, özellikle de annelerine çok fazla düşkün olurlar ve bebeklik dönemlerinde başlayıp tüm dönemlerinde yanında olan annelerine karşı büyük bir hayranlık duyarlar ve derin bir bağlılık beslerler.

En sadık erkek hangi burç?

En sadık burç oğlak burcu dur. Oğlak, partnerine bağlanmaya karar verdiğinde, bunu inanılmaz derecede ciddiye alırlar.

Oğlak burcu aşık olduğunu nasıl belli eder?

Oğlak burcu erkeği samimidir, sevecendir. Oğlak burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder derseniz, bunu en kolay biçimde, duygusal tarafını yanınızda rahatça açığa çıkarabilmesinden ve sert mizacından ödün verebilmesinden anlarsınız.

Oğlak burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

Oğlak burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Oğlak burcu erkeği güçlü ve kendine güvenen kadınları sever. Oğlak burcu erkeğinin hayatında kendine güvenen ve başarılı kadınlar vardır. Zeki ve güçlü kadınlar ilgisini çeker. Oğlak burcu erkeği kısa bir zamanda aşık olur.

En değerli burç hangisi?

En Değerli Burç: Boğa (fakir doğsalar zengin ölürler ) ve Akrep. En Zengin Burç: Boğa forever Yengeçler de biraz kıyısından. En Üretken Burç: Kova, Başak ve Aslan. En Dalgacı Burç: İkizler, Yay, Terazi ve Kova.

En güçlü burç hangisi?

Aslan: Zodyak kuşağının belki de en güçlü burcu Aslan’dır. Doğuştan liderlik vasıflarıyla doğarlar. Muhteşem ve baskın bir kişiliğe sahiptirler.

En cesaretli burç hangisi?

Zodyak’ın en cesur burcudur. Onun lügatinde çekinme, bekleme, temkinli hareket etme gibi kavramlar yoktur. Belli konularda değil her hadisede beklemeden sabırsızca harekete geçer. Koçların tehlike veya risk karşısında korkmadan, cesurca yaklaşımı takdir görür bazen.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *