Hangi Burç Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?(Soru)

Alfa erkek hangi burç?

Aslan burçları doğuştan liderdir ve hitabet gücü kuvvetlidir. Tek bir kelimesi ile karşısındakini hemen etkileyen Aslan burçları elbette alfa olacaktı.

Kova burcu erkeği hangi burç kadınlardan hoşlanır?

Kova burcu erkeğinin maceraya olan merakı, hangi kadınlardan hoşlandığı üzerinde de etkili bir rol üstlenir. Buna göre, kova burcu erkeği kendisinde merak uyandıran ve gizemli bir duruş sergileyen kadınlardan hoşlanır. Her yönüyle açık olan kadınlar onların ancak kısa bir süreliğine ilgisini çekebilirler.

Yengeç erkeği hangi burç kadınlarla anlaşır?

Yengeç burçları en çok balık ve akrep burçları ile iyi anlaşırlar. Başak burcu ve boğa burcu ile de pek sorun yaşamazlar.

En zeki insanlar hangi burçtan çıkıyor?

Mayo Astroloji Okulu’nda bir astrolog olan Neil Crabtree’ye göre, İkizler ve Teraziler de oldukça zeki. Yengeç ve Balık duygusal olarak en zeki olanlar. Yengeç ve Balık burcu mensupları kendileri ve başkalarının duygularını tanıma ve akıl yürütme konusunda mükemmeller. Boğa, Başak ve Oğlak pratik zekaya sahip.

Alfa burçlar hangileri?

İşte en ‘ alfa ‘ 3 burç

  • 3 ” ALFA ” BURÇ
  • Koç: Zeki ve çabuk kavrama özellikleri vardır. Organizasyon yetenekleri yüksektir.
  • Boğa: Sakin ve huzurlu bir yapıya sahip olan boğalar, sorunlar karşısında da bu mütevazi tavırlarını korururlar.
  • Yengeç: Bu burcun insanları derin ve sezgisel yeteneklere sahiptirler.
You might be interested:  17 Şubatta Doğanlar Hangi Burç?

Kova erkeği aşık olunca ne yapar?

Kova erkeği iyi vakit geçirmeyi sever. Bu yüzden saplantılı ilişkilerden uzak durur. Aşık olduğu zaman sizin ona yapışacağınızı düşünürse anında vazgeçecektir. Aşık bir Kova erkeği sizi bir kendine çeker, bir bırakır. Ne zaman ne yapacağı hiç belli olmaz. Yanında olmanızı ister ama size soğuk ve umursamaz davranabilir.

Kova burcu erkeği hangi fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akıllı ve ağırbaşlı kadınlardan hoşlanır. Kadının bulunduğu ortamda konuşma ve tavırları ile dikkat çekmesini ister. Güzellik ise daha sonra gelmektedir. Kadınların bakımlı olması da onun için önemlidir.

Kova burcu nasıl kadınlardan hoşlanır?

Kova burcu erkeleri anne şefkatini çok severler bu nedenle kendilerine bir anne gibi bakan sahiplenen kadınları tercih ederler. Asil modern giyimli ve çağdaş fikirleri olan ileri görüşlü zeki kadınların çekimi altına çok kolay girerler; basit kadınlardan hiç haz etmezler.

Bir yengeç burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarsınız?

Yengeç burcu erkekleri; aşık olduklarında eşleri ile gelecek hakkında planlamalar yaparlar. Sevdiği kadınların elini bir defa tuttukları zaman kesinlikle bırakmazlar. Yengeç burcu erkekleri; eşini çok düşünüyorsa, eşinin dertleriyle ilgileniyorsa, eşini hiç bırakmıyorsa bu onların aşık olduğuna işaret eder.

Yengeç erkeği bir kadından ne bekler?

Nazik ve kibar, iyi kalpli, şefkatli kadınlardan hoşlanırlar. Empati kabiliyetleri çok yüksek olan yengeç erkekleri; bencil insanları sevmezler ve empati yetisi güçlü olan kadınlara aşık olma eğilimleri vardır. Yengeç erkekleri çevresindeki insanların kendilerine olan bakış açılarını çok önemserler.

Yengeç Burcuna en uygun burç hangisi?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

You might be interested:  11 Eylül Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Başak burcu erkeği hangi Burcla evlenmeli?

Başağın potansiyel ruh eşleri arasında boğa, yengeç ve akrep var. Bu burçlar başakla çok uyumludurlar çünkü benzer bir doğaları ve kişilik özellikleri vardır. Burcunuzu bilmek ve potansiyel olarak uyumlu partnerleri bilmek evlenmek için önemli.

Başak burcu erkeği hangi burç kadını ile anlaşır?

Başak kadınının yardım etmek için hevesli olması sonucunda ise, balık ve başak burcunun uyumu ortaya çıkar. Bu nedenle de başak kadını ve yengeç burçları genellikle çok iyi anlaşırlar. Başak burcu kadınının bir diğer en iyi anlaştığı burç ise, boğa burcudur.

Başak burcu erkeği nelerden etkilenir?

Başak burcu erkeği kendisi titiz, sorumluluk sahibi ve aynı zamanda temiz kadınları severler. Gelecek üzerine planlar yapan, çalışkan ve dürüst olmakla beraber ve duygularını ifade edebilen kadınlara karşı ilgi duyarlar. Onlar için özellikle maneviyat ve bu gibi özellikler büyük bir öneme sahiptir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *