Hangi Burç Nasıl Tahrik Olur?(Çözünme)

Hangi burç nasıl öpülmek ister?

Hangi Burç Nasıl Öpülmek İster? Burçlardan Yola Çıkarak Öpüşme Konusunda Ustalaşabilirsiniz!

 1. Koç: Macera dolu anlar!
 2. Boğa: Zor ama imkansız değil!
 3. 3. İkizler: Çabanızı gösterin!
 4. Yengeç: Ona odaklanın!
 5. Aslan: Ne kadar güzel öpüştüğünü söyleyin!
 6. Başak: Yenilikler ve efor!
 7. 7. Terazi: Öpüşünüz hislerinizi anlatsın!

Oğlak burcu erkeği nasıl tahrik olur?

Oğlak. İstikrar deyince oğlak burcu gelmektedir. Uzun ön sevişmeyi ve öpüşmeyi sevdiği için her yerinin öpülmesinden tahrik olur.

Boğa burcu erkeği nasıl tahrik edilir?

Cazibe, çekicilik ve ateş boğayı her zaman kendine çeker. Onu mumlarla karşılamak, ipek ya da dantel gecelikler giymek ve jartiyerle yatağa girmek boğaları heyecanlandırır. Güzel giyinen nazik kadınlardan hoşlanan boğalar, modern ayakları üzerine duran ve güzel yemek yapan kadınları severler.

Boğa burcu kadını yatakta nasıl?

Boğa burcu kadınları genel olarak cinsel yaşamında ateşli bir yapıdadır. Her zaman romantik yemeklerden sonra bu kişilerin sevişmek ruhunda vardır. Dış görünüşü sakin olsa da yatak odasında tam bir etkileyici ve de ihtiraslıdır.

You might be interested:  30 Haziran Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Hangi burçta nasıl öpüşülür?

YAZI BOYUTU

 1. BOĞA: Öpüşmelerinden ayrılamazsınız.
 2. ASLAN: Öpüşmeleri vahşi, cüretkar, ısırma ve tırmalarla doludur.
 3. BAŞAK: Çok nazik, düzenli öpüşürler.
 4. TERAZİ: Çoğunlukla nefeslerinin nasıl olduğu endişesiyle öpüşürler.
 5. AKREP: Öpüşmeyi atlayarak hemen sonuca ulaşmak isterler.
 6. YAY: Şaşırtıcı, spontane öpüşmeleri severler.

Hangi burç burçlara göre öpüşme şekilleri?

Her Yiğidin Yoğurt Yiyişi, Her Burcun Öpülüşü Var! Partnerinizi Burcuna Göre Baştan Çıkarabileceğiniz Öpüşme Tüyoları

 1. Koç: Macera dolu anlar!
 2. Boğa: Zor ama imkansız değil!
 3. 3. İkizler: Çabanızı gösterin!
 4. Yengeç: Ona odaklanın!
 5. Aslan: Ne kadar güzel öpüştüğünü söyleyin!
 6. Başak: Yenilikler ve efor!

Oğlak burcu erkeği kadından ne bekler?

Oğlak burcu erkeği güçlü ve kendine güvenen kadınları sever. Oğlak burcu erkeğinin hayatında kendine güvenen ve başarılı kadınlar vardır. Zeki ve güçlü kadınlar ilgisini çeker. Oğlak burcu erkeği kısa bir zamanda aşık olur.

Oğlak burcu aşık olduğunu nasıl belli eder?

Oğlak burcu erkeği, eğer birine aşık olursa, o bireyin yanında başka kişilere ördüğü kalın duvarlardan ve öfkeli görünümden vazgeçmeye başlar. Ancak oğlak burcu erkekleri ciddi anlamda severse, kendilerini törpüler ve oldukça sakin adımlar atmaya çalışır. Bu açıdan oğlak burcu erkeklerinin aşık olduğu anlaşılabilir.

Oğlak burcu erkeği ilişkide ne ister?

Oğlak burcunun aşkta istediği en önemli özellik güvendir. Bir aşka başlamak için karşısındaki insana güvenmesi gerekir yoksa daha başlamadan biter. İlk aşamada güven oğlak erkeği için de oldukça önemlidir. Başladığı ilişkide sadakati ve üstün fedakarlığı da taktire şayandır.

Boğa burcu erkeği nasıl bir kadına aşık olur?

– Boğa burcu erkekleri kendisi ile ilgilenen ve modayı takip eden kadınlardan hoşlanırlar. Toplum içerisinde güzel hareket eden, çevresi olan ve iletişimi güçlü olan kadınlar her zaman ilgisini çeker. – Boğa burcu erkekleri iletişimi güçlü kadınlardan hoşlanır. – Boğa burcu erkekleri uç noktalardan hoşlanmazlar.

You might be interested:  15 Ocak Hangi Burç Yükseleni?

Boğa burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Boğa burcu erkeklerinin en iyi anlaştıkları burçlar oğlak, balık ve başak olarak bilinmektedir. Evlenecekleri kişilerle birlikte keyifli vakit geçirebilmek isterler. Bu yüzden evlenecekleri kişilerin de kendileri gibi enerjik olmalarını isterler.

Başak burcu erkeği nelerden tahrik olur?

Başak erkeği düşünsel güçle tahrik olur. Bu durumda bol bol kitap okumanız, siyasetten spora geniş bir yelpazede fikir sahibi olmanız gerekir. Bir başak erkeği ile yataktaki maceralarınızın sınırları alt noktası, üst noktası, maksimumu ve minimum zevk aralığı bellidir. Yeni oyunlar, maceralar beklemeyin.

Boğa burcu kadını yatakta ne ister?

Boğa kadını, cinsellik konusunda oldukça basit zevklere sahiptir ve genelde fantezilerle, rol yapmakla veya seksi konuşmalarla ilgilenmez. Çünkü bu numaralara hiç ama hiç ihtiyacı yok! Boğa burcu kadını, tüm burçlar arasında en şehvetli olanıdır. Eğer teninizi iyi hissettirecek biri varsa, şüphesiz o boğa kadınıdır.

Boğa burcu kadını hangi burçla aşk yaşamalı?

Boğa Burcu Kadını Hangi Burçla Aşk Yaşamalı? Her zaman aşık olacakları günü beklerler. Aşkın özlemini çekerler. Onlar için en iyi burç oğlak burcudur.

Boğa burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Boğa burcu kadını fazla duygusal olmasa da, duygusal erkeklere karşı bir zaafı vardır bu sebeple en ideal erkekler balık, akrep ve yengeç erkekleridir. Boğa kadını romantik sürprizleri sever ve romantiklik konusunda oldukça iyi olan yengeç erkekleri ideal bir eş olabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *