Hangi Burç Sekse Düşkün?(Çözüm bulundu)

1. Akrep. Son derece sadık ve koruyucu olan Akrep burçları elbette burç kuşağının en tutkulu burcu. Cinsellik adeta onlar için günlük rutinlerinden biridir ve yatak odası için her zaman enerjileri vardır.

Sekse düşkün erkek burcu hangisi?

KOÇ BURCU ERKEĞİ Sekse oldukça düşkün olan Koç burç erkeği ateşli tavırlarıyla karşısındaki kadının başını döndürür..

Akrep burcu cinselliğe düşkün mü?

1- AŞK ATEŞİYLE YANAN AKREP BURCU Hassas, sadık ve koruyucu olan Akrep burçları, birini sevdiği zaman sonuna kadar sever. Kelimenin tam anlamıyla aşkın her halini yaşamak isterler. Yatakta son derece tutkulu ve yeni şeyler denemeye açıktırlar. Cinsellikte sorun olması ise Akrepleri depresyona sokabilir.

Anneye en düşkün burç hangisi?

Yengeç burçları, Zodyak burçları arasında ailesine en düşkün olan burç grubudur. Bu kişiler, özellikle de annelerine çok fazla düşkün olurlar ve bebeklik dönemlerinde başlayıp tüm dönemlerinde yanında olan annelerine karşı büyük bir hayranlık duyarlar ve derin bir bağlılık beslerler.

Akrep burçları neden cinsellik?

Su elementinden olan Akrep ‘in hayal dünyası son derece yoğundur. Fantezilerini partneriyle rahatlıkla paylaşır ve uygulamaya döker. Afrodizyaklar kullanmak, kimsenin düşünemeyeceği uyarıcılar yaratmak, Akrep ‘in cinsel yaşamının doğal parçalarıdır.

You might be interested:  1Nisan Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Aslan erkeği cinselliğe düşkün mü?

Aslan Burcu Erkeği Cinsellik Bazı geleneksel değerlere bağlı kalmasına rağmen son derece tutkuludur. Cinselliği bir rutin olarak gören, yeterince özgüvenli olmayan bir kadından asla hoşlanmayacaktır. Aslan erkeğinin heyecanlanması için şaşırması ve baştan çıkarılması gerekir.

Yengeç erkeği cinselliğe düşkün mü?

Cinselliğe oldukça ilgili olan Yengeç burcu erkekleri, genelde konforlu ortamlarda sizinle vakit geçirmek isteyecektir. Damak tadına ve abur cuburlara fazlasıyla düşkün olan Yengeç burcu erkeklerine ayak uydurmaya alışmanız gerek!

Akrep kadını yatakta ne ister?

Akrep kadınları iktidar oyunlarını sever ve onlar için cinsel senaryoların sınırları yoktur. Akrep kadınları için tünelin sonunda bi orgazm vaadi varsa, her şey yolundadır. Akrep kadınları fetişleri severler ve oyunlardan hoşlanırlar. Ancak Akrep kadınları için uzun süreli ilişkiler biraz zorlayıcı olabilir.

Akrep burcu hangi burçla evlenmeli?

Akrep -Yay=Taraflar bir gecelik aşk için tutkuludur ama bir ömür için dayanamazlar. Akrep -Oğlak=Tutkuda ve duygularda eşitlik sağlanır ve uzun süreli sağlam beraberlik olur. Akrep -Kova=Cinsel çekicilik bile tarafları zor bir arada tutar. Akrep -Balık=Hem ilişkide hem de evlilikte çok iyi zaman geçer.

Akrep burcu kadını nasıl bir erkek ister?

Akrep burcu kadınları; sevdiğini belli eden, ona bağlı; hatta bağımlı olduğunu hissettiren ve asla başka kadınlara bakmayan sadık erkeklerden hoşlanır. Eğlenmeyi ve gezmeyi çok severler; bu nedenle eğlenceli ve keyfine düşkün erkeklerden çok hoşlanırlar.

Babaya en düşkün burç hangisi?

Yengeç Burcu: Zodyak kuşağında ailesine en düşkün babalar Yengeç erkekleridir.

Alıngan burç hangisi?

En Alıngan Burç: Akrep, Balık, Yengeç ve Aslandır.

Hangi burçtan en iyi anne olur?

Burç kuşağında en iyi anne olabilecek burç balık burçları. Onlar çocuklarını sanata ve yaratıcı olmaya teşvik ederler. Balık burçlarının çocukları oldukça duyarlı ve merhametli ve nazik olurlar.

You might be interested:  Kova Burcu Kadını Hangi Burç Erkekle Anlaşır?(Mükemmel cevap)

Akrep burcu neye düşkündür?

Akrep karanlık ve gizemli bir burçtur. Yüksek bir kişisel çekim, derinlik ve güç sahibi olma arzusu onu ilişkilerinde yoğun deneyimlere çekecektir. Farkında olmadan bile seksi olabilirler. Cinsel heyecana karşı fazlasıyla duyarlı ve bu yönde talepkar olabilirler.

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

Akrep burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır denildiğinde, kesinlikle baştan çıkarıcı, genç yahut belli bir yaşı alsa da, bakımlı ve kültürlü kadınlardan denilebilir. Arzulanan bir kadının onu seçmesi, kendisine gurur verir. Ruhu okşanır. Kadınlara karşı ilgisi büyüktür.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *