Haziranın 29 Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

29 Haziran tarihinde doğan kişiler yengeç burcunun özelliklerini göstermektedirler. Yengeç burcu su grubunda yer alan burçlardan bir tanesidir. Bu burç insanı aşırı duygusal bir yapıya sahiptir.

Haziranın 29 unda Doğan kişinin burcu nedir?

29 Haziran Hangi Burç Olur? Yengeç burcuna sahip olan kişiler 21 Haziran – 22 Temmuz tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

29 Haziran yükseleni nedir?

Yükselen burcu Yengeç olan kişiler başkalarının fikirlerini kullanmakta ustadır. Bunu uygularken de kurnaz ve kaprisli davranışlar sergileyebilirler. Rol yapma yetenekleri oldukça iyidir.

28 29 Haziran hangi burç?

28 Haziran ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

07 Temmuz hangi burç?

Güneş burcuna göre 23 Haziran ile 22 Temmuz arasında kalan tarihler yengeç burcunu ifade etmektedir. 7 Temmuz tarihi yengeç burcunun günlerinde yer aldığı için 7 Temmuz günü doğan insanlar yengeç burcudur.

08 Haziran hangi burç?

8 Haziran ‘da dünyaya gelenler İkizler burcuna mensup olmaktadır. İkizler burcu 22 Mayıs ile 21 Haziran arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan İkizler Hava grubuna dahildir.

Yengeç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Yengeç ‘ler duygusallıkları ve duyarlılıkları ile tanınırlar. Çevresindeki her insandan da ayni hassasiyeti bekledikleri için, kolay geçinilir tipler değildir. İyi günlerinde neşeli, iyi kalpli, yardımsever, düşünceli ve anlayışlıdırlar. Fakat herhangi belirgin bir neden olmadan somurtkan ve alıngan olabilirler.

You might be interested:  21 Ekim Hangi Burç Yükseleni?

7 Haziran Hangi burç yükseleni?

7 Haziran yükseleni hesaplama için kişinin doğum saatini bilmesi gerekmektedir. Yükselen burcu İkizler olan kişiler kolay heyecanlanan, çabuk sıkılan bir yapıya sahiptir. Kolay sinirlenip, hızlı bir şekilde sakinleşen kişilerdir. Kişilikleri oldukça orijinaldir.

29 Mayıs hangi burç yükseleni ne?

29 Mayıs ‘ta dünyaya gelenler İkizler burcuna mensup olmaktadır. İkizler burcu 22 Mayıs ile 21 Haziran arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan İkizler Hava grubuna dahildir.

28 Haziran hangi burç olur?

Yengeç burcu yükselene sahip insanlar duygusal güvenlik ihtiyacında olurlar. Duygusal olarak kendini güvende hissetmek isteyen yengeç burcu yükselenler duygusal konuda destek görmek istediğinden hayatlarında hep biri olsun ister.

29 Haziran 29 Temmuz hangi burç?

29 Haziran ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

28 Temmuz 2006 hangi burç?

28 Temmuz tarihinde dünyaya gelen kişiler, aslan burcuna sahip olur. 28 Temmuz hangi burç ve burcu ne? İşte, merak edilen tüm detaylar.” 23 Temmuz – 22 Ağustos tarih aralığında doğan kişiler, Aslan burcuna sahip olur.

Yengeç kızı nasıl olur?

“Sakin ve duygusal yengeç burcu kadını çoğu zaman insanlar tarafından anlaşılmayı bekler. Yengeç burcu kadını oldukça romantik ve kırılgandır. Asla geçmişten kopamazlar. Kalplerinin kapılarını açmakta zorlanan yengeç burcu kadını oldukça evcimen bir yapıya sahiptir.

7 Temmuz hangi burç 2021?

7 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Aslan burcu erkeği nasıl olur?

Aslan burcu erkekleri genel olarak oldukça sempatik ve sıcakkanlı kişilerdir. Yakınlık kurma konusunda sorun yaşayamayan aslan burcu erkekleri; kimseyi incitmemeye ve sert çıkışlar yapmamaya özen göstermektedir. Ancak sinirlendikleri zaman yıkıcı olabilirler. Aslan burcu erkeği; mantığı ile hareket etmektedir.

You might be interested:  Mart Ve Nisan Hangi Burç?(Soru)

3 Temmuz hangi burç olur?

3 Temmuz günü dünyaya gelen kişiler Yengeç burcuna sahip olan kişilerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *