Ikizler Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır?(EN iyi 5 ipucu)

Bundan dolayı tıpkı kendisi gibi hava grubunda bulunan Terazi ve Kova burcu olan kadınlar ile uyumlu bir ilişki içine girebilir. İkizler burcu erkeğinin yaşam tarzının ve karakterinin en fazla benzemiş olduğu burçlar Terazi ile Kova burçlarıdır. Bunun haricinde yay burcu olan kadınlarla da uyumlu bir süreç yaşayabilir.

Ikizler burcu erkeği hangi burca aşık olur?

İkizler burcu erkeği genellikle yay ve kova burcu ile çok iyi anlaşır. Aynı zamanda bu burcun erkekleri Aslan burcu ile uyum içerisinde olacaktır. Bu burcun erkekleri başak burçları ile kolay anlaşamazlar.

Ikizler burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

İkizler Burcu: Romantik, eğlenceli, komik, hareketli bir aşıktır. Gerçekten aşık olursa muhteşem bir romantizmin kollarında bulur kendini. Kova ve Terazi ile uyumlu bir aşk yaşar. Başak ve Balık burcu insanlarını çok çekici bulur.

Ikizler burcu bir erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

İkizler burcu erkeği, zeki ve hareketli kadınlara aşık olurlar. Açık ve dobra kadınlardansa, gizemli kadınlar onlara çekici gelir. Soğuk kadınlarla bir ilişki yürütemezler. İkizler gibi sıcakkanlı bir burç için bu çok ters köşedir.

You might be interested:  12. Ay Hangi Burç?(Çözünme)

İkizler burcu erkeği seviyorsa nasıl davranır?

İkizler burcu erkekleri; aşık olduğunda, gözlerinden anlaşılır. Aşık olmadığı zaman kıskanç olmayan ikizler burcu erkeği, aşık olduktan sonra deli gibi kıskanmaya başlar. İkizler erkeği, karşısındaki kişiyi kıskanıyorsa bu durum; onun aşık olduğuna işaret eder.

İkizler burcu erkeği ayrıldıktan sonra geri döner mi?

İkizler burcu erkeği kolay bağlanabilen bir erkek olmadığı için ayrılık sonrası başka aşklara kısa zamanda yelken açabilir. Eğer gerçekten ayrıldığı insanı seviyorsa ve kendisi de dönmek istiyorsa geri döner.

İkizler kadını kime aşık olur?

İkizler burcu kadınları oldukça hızlı aşık olurlar ve hemen sıkılırlar. Bu yüzden ikizler burcu kadınları, çok uzun süreli ilişki kurmak istemezler. İkizler burcu kadınları; kendilerine saygı duyan ve özgürlükleri sınırlanmayan erkeklerden hoşlanmaktadırlar.

İkizler burcu hangi burçla evlenmeli?

En önemli kriteri güven olan Boğalar ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik kurabilir. Hep keşif peşinde olan İkizler burcu insanını; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile kurulacak sıcak ilişkiler onu cezp edebilir ancak evlilik için şans Aslan, Kova, Terazi ve İkizlerden yana olacaktır.

İkizler burcu kadını nasıl sevişir?

Okşanmaktan ve sevilmekten çok hoşlanır. Sekste yeniliklere açık değildir; klasik pozisyonlarda sevişmeyi tercih eder. Zekasıyla dikkat çeken ikizler kadınının keskin zekasını kullanmadığı tek yer yatak odasıdır.

İkizler burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır?

İkizler burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır sorusunun cevabı, genelde orta boylu, sportif kimselerden olabilir. Genelde, rahat giyinen, sade ve maskülen kadınları tercih etseler de, burçlarının yarattığı zıtlıktan ötürü, bazen daha feminen kadınları da beğendikleri olur.

İkizler erkeğini etkilemek için nasıl giyinmeli?

İkizler burcunu etkilemek için beyaz gömleğinin mutlaka bir özelliği olmalı. Manşetleri farklı, fırfırlı bir yaka, dik ya da rahip yaka, derin V yaka, sırt dekolteli ya da omuz dekolteli olabilir. Sadece sıradan olmasın ve değişik bir model olsun. Çünkü İkizler burcu erkekleri de bir değişiktir.

You might be interested:  Haziran Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Ikizler burcu erkeği gerçekten sever mi?

İkizler erkeğini etkilemenin yolları İkizler burcu erkekleri ilgi çekici, sosyal ve neşeli kadınlardan hoşlanır ve böyle kadınlar onları rahatlıkla etkileyebilirler. Ancak kritik olan İkizler erkeğini etkilemek değil, onun ilgisini sürekli olarak tutabilmektir.

Ikizler burcu erkeği ile nasıl başa çıkılır?

İşte ikizler burcu erkeğini etkileme yolları:

  • Yan Yana Zaman Geçirin.
  • Spontane Olun.
  • İyi Bir Espri Anlayışınız Olsun.
  • Biraz Boşluk Bırakın.
  • Depresif Konulardan Kaçının.
  • Sosyal Çevrelerini Çoğaltın.
  • Umutsuz Davranmayın.
  • Farklı Olun.

Ikizler burcu erkeği aşk acısı çeker mi?

Kısa ilişkilerin insanı olan ikizler burcu, ayrılık acısını öyle derinden yaşamaz. Evet, eğer aşık olduysa bunu iliklerine kadar hisseder ve hissettirir. Ama karşısındaki insan ayrılmak istediyse, onu pişman etmek için elinden geleni yapar. Anlayacağınız ikizler burcu insanının aşk acısı filan olmaz.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *