Koç Kadını Hangi Burç Erkekle Anlaşır?(EN iyi 5 ipucu)

Aslan, Yay ve Akrep burcunda doğan erkeklerle daha iyi anlaşırlar. Koç kadını ile birlikte olan bir erkek, sabırlı ve anlayışlı olmayı bilmelidir.

Koç burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

İkizler zekası ile koç burcu kadınını etkiler ve kalbini fetheder. Koç kadınlarının evlenebileceği diğer bir burç ise terazidir. Dengeli ve uyumlu olan teraziler koç burçları ile anlaşabilen burçlar arasında yer almaktadır.

Koç burcu kimlerle anlaşamaz?

Koç Burcu kadınının anlaşamadığı burçların başında, su grubunda yer alan akrep ve balık burçları geliyor. Akrep burcunun alfa bir yapıda olması, koç kadını ile ters düşmesindeki en büyük etkenlerden biridir. Her iki burç da dediğim dedik olduğu için, ikili ilişkilerde sürekli çatışma yaşarlar.

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Ayrıca Koç burcu, güvenilir Balık burcu ile de iyi anlaşır. Bir de Koç ‘un hiç anlaşamadığı burçlar var: İkizler ve Aslan. İkizler, Koç ‘a göre fazla ateşlidir; Aslan burcu ise Koç ‘a hükmetmek isterse ortalık karışabilir. Boğa lüksten hoşlanır, şımartılmak ister.

Koç burcu kadını hangi burca aşık olur?

Eğer Koç ve Aslan arasındaki bir denge ve uzlaşma sağlanabilirse dost olarak da partner olarak da mükemmel eşleşme sağlanmış olur. Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı diğer bir burç ise Yay burcudur.

You might be interested:  18 Ekim Hangi Burç Olur?(Çözünme)

Koç burcu hangi burçla evlenmeli?

Çapkın Koç burcu; Terazi, İkizler ve kendi burcundan birisi ile yüksek cinsel çekim gücüne dayalı ilişkiler yaşayabilir fakat konu aşk ve evlilik olunca, Aslan ve Yay burçları ile kalıcı bir evlilik mümkündür.

Koç en iyi kimle anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

  • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
  • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
  • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
  • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
  • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
  • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
  • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
  • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

Koç burcu kadını nasıl sevişir?

Koç kadını için cinsellikte ön sevişme olmazsa olmazdır ancak burada da elinizi çabuk tutmanız gerekir. Kısa sürede havaya girmeyi seven Koç kadınları için sekste duygu da önemlidir.

Koç kadını aşkta ne arar?

Kendine özgü bir yaşam tarzını benimseyen bu burcun kadınları her zaman kendi sözünün geçmesini ister. Bu nedenle ilişkilerde karşıdaki kişiye çok fazla söz hakkı tanınmaz. Bu burcun kadınları her zaman korumacı bir eş arar. Genellikle mantık evliliğini önemseyen koç burcu kadını için evlilik oldukça uzaktır.

Koç burcu kadını hangi burçla aşk yaşayabilir?

Koç ve Aslan; ortak planlar hep aynı mutluluğa çıkar! Mücadele etmekten yorulmayan bu iki burcu karakter olarak güçlüdür, Bir koç kadını karşısında her zaman güçlü ne istediğini bilen bir erkek profilinden hoşlanır. Aslan, onun için biçilmez kaftandır!

Koç burcu 2021 neler bekliyor?

KOÇ BURCU (21 Mart- 20 Nisan) Yükselen Koç ve Koç Burcu olanlar 2021 yılında şans, fırsat, yenilik ve farklı dünya düzenini gelecek hayat hedefleriniz ve sosyal ilişkileriniz alanında deneyimleyeceksiniz. Bu hızlı süreç sizin ateşinizi güçlü bir şekilde fitillemeye destek verecek.

You might be interested:  Onikinci Ay Hangi Burç?(Çözülmüş)

Koç burcu erkeği hangi burçla aşk yaşar?

Koç erkeğinin en iyi anlaştığı burç Terazidir. Hatta romantik ilişki anlamında bu ikili mükemmel bir uyuma sahip olacaktır çünkü Koç Terazinin zarif havası ve güzel hareketlerinden gözlerini alamazken Terazi de Koç erkeğinin güçlü karakterinden ve verdiği güvenden son derece etkilenir.

Kova burcu hangi burçla evlenmeli?

Kova burcunun duyarlı yapısı toplumsal olaylara karşı eşitlikçi bakış açısı olması nedeni ile dengeli ve adalet sahibi terazilerle çok iyi bir şekilde anlaşırlar. Bu her iki burçta kavga ortamlarını çok sevmez ve naif insanlardır. Bu nedenle de çok iyi anlaşırlar. Kova burcu, aslan burçları ile de çok iyi anlaşırlar.

Koç burcu kadini cinsellikte hangi burçla Anlaşir?

Koç burçları yatakta baskın olmaktan hoşlanırlar. Agresif taraf olmayı seven Koç burçları duygusal oyunlardan hoşlanmaz, zevk alındığını görmek isterler. Saçlarıyla oynanmasını ve başının okşanmasını çok severler. İdeal partnerleri ise; Aslan, Terazi, İkizler ve Akrep burçların sahip olan bireylerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *