Kova Burcu Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(Mükemmel cevap)

Kova burcu kadınları her zaman ciddi, seviyeli ve olgun erkekleri severler. Özellikle her zaman kendilerinden yaşça büyük erkeklere ilgi duyarlar. Büyük erkeklerin güven veren tavırlarından oldukça etkilenirler.

Kova burcu hangi burca aşık olur?

Kova ‘nın kendine özgü çılgınlıkları, Terazi’nin müthiş ilgisini çeker ve ideal bir çift oluştururlar. Çekici ve cana yakın Terazi’nin zarafeti dillere destandır. Duygu ve romantizm yaşamının büyük bir bölümünü kaplar.

Kova burcu kadını sevdiği erkeğe nasıl davranır?

Kova burcu kadını sevdiği erkeğe düşkün olur. Özgürlüklerine oldukça düşkün olan kova burcu kadınları oldukça güleç yüzlü ve sevecendir. Aşk konusunda fazla sahiplenici olmayan kova burcu kadını sevdiği adamın kendisine sahiplenici bir tavır ile yaklaşmasından hoşlanmaz.

Kova burcu kadını hangi burçlarla anlaşır?

Kova kadınları ve teraziler de kavga ortamlarını sevmez. Kova kadınları çok naif insanlardır. Bu nedenle de iki burç genellikle çok iyi anlaşırlar. Kova kadını, aslan burçları ile de çok iyi anlaşırlar.

Kova burcu kiminle evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

You might be interested:  Şubatın 8 I Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Kova kadını hangi burçla aşk yaşar?

Terazi Burcu Erkeği: Bu erkek, esnek Kova kadınıyla iyi anlaşır. İkisi de sosyal ve dışa dönüktürler. Terazi erkeği, Kova kadınının yaratıcılığı ve entelektüel heveslerine saygı duyar.

2021 Kova burcunu neler bekliyor?

Kova burcunu 2021 ‘de neler bekliyor? Satürn gezegeninizin başlı başına zaten sizin burcunuzda 2 yıl kalması hayatınızda büyük başlangıçlar yaratmanıza sebep olacak. Yılın başında Satürn ve Jüpiter’in kavuşumu ve uzun bir süre birlikte hareket etmesi ile büyük dönüşümü 2021 yılının başlarında hissedeceksiniz.

Kova kadını asik olursa nasil davranir?

Kova Burcu Kadını Hoşlandığını Nasıl Belli Eder? Kova burcu kadını, sizinle zaman geçirmek istiyorsa ve sizinle ilgileniyorsa sizden hoşlanıyor demektir. Sevmediği ve hoşlanmadığı kişilerle vakit geçirmek istemez. Kendisini eğlendiren ve güldüren kişilere karşı ilgi gösterir.

Kova burcu kadını nasıl erkeklerden hoşlanır?

Kova burcu kadınları her zaman ciddi, seviyeli ve olgun erkekleri severler. Özellikle her zaman kendilerinden yaşça büyük erkeklere ilgi duyarlar. Büyük erkeklerin güven veren tavırlarından oldukça etkilenirler. Bunlar dışında kova burcu kadınları için flört çok önemli değildir.

Kova burcu nelerden hoşlanmaz?

Gereksiz Samimi Davranışlardan! Fazla duygusal sevişleri, laubali hareketleri, kucak sarmaş ilişkileri sevmez Kova! Konuşacak elle tutulur bir konusu yoksa dedikoduya düşmez, hayatını çabucak ortalığa dökmez! İki cümle, üç sohbetle insanların çat kapı evine girmelerine, özeline dalmalarına hiç müsaade etmez.

Kova burcu kimle anlaşamaz?

Kova burcu özgür ruhlu ve bağımsız karakteri ile yengeç burcunun geleneksel bağımlı ruh halleri kovalar çok ters düşer bu nedenle yengeç burçlarıyla iyi anşalamazlar. Bireyselliyetçi kova burçları fedakar ve şevkatli balık burçları ile anlaşamazlar.

Kova burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Bu sebeple güven ve istikrar arayan Kovalar, toprak grubundan olan Boğa, Başak ve Oğlak ile iyi anlaşamazlar. Yay ile çatışmalı bir anlaşma sağlayabilen kovalar, aslında karşıt burcu olan Aslan burcuyla isterlerse birbirlerinin zıt yönlerini tamamlayabilirler.

You might be interested:  Ağustosun 13 Hangi Burç?

Kova burcu kimle aşk yaşamalı?

Kova ‘nın kendine özgü çılgınlıkları, Terazi’nin müthiş ilgisini çeker ve ideal bir çift oluştururlar. Çekici ve cana yakın Terazi’nin zarafeti dillere destandır. Duygu ve romantizm yaşamının büyük bir bölümünü kaplar.

Kova burcu ne zaman evlenecek?

Kova Burcu Kova insanları da aşka aşık yapılarından dolayı çok genç yaşlarda evliliğe adım atabilirler. Özgürlüğüne düşkün olduğu kadar evlilikte eşine de özgür alan şansı tanıyan kovalar, en yakın arkadaşını bulduğu an evlilik kararı alabilir fakat ideal evlilik yaşları 25 yaş sonrasıdır.

Kova burcu aşık olursa ne yapar?

Kova burcu, karşı cinse her zaman çekici ve zeki gelir. Kova insanı başka insanlara delice gelebilen fikirleri hiç çekinmeden uygulayabilir. Zaman zaman soğuk, mesafeli ve kendini beğenmiş dursa bile, aslında diğer insanlara değer veren ve kimi zaman da bağlanabilen bir yapıdadır.

Kova burcu nasıl bir insan?

Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova ‘lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *