Mart Hangi Burç Olur?(Soru)

Mart ayında doğan kişilerin iki farklı burcu bulunur. 1- 20 Mart tarihleri arasında doğan kişiler; balık, 21-31 Mart tarihleri arasında doğan kişiler ise; koç burcudur. Balık burçları; 20 Şubat ile 20 Mart arasında, Koçlar ise 21 Mart ile 20 Nisan arasında doğmaktadırlar.

13 Mart hangi burç olur?

13 Mart ‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır. Balık burcu 20 Şubat ile 20 Mart arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Balık, Su grubuna dahildir.

31 Mart hangi burç olur?

31 Mart ‘ta dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

5 Mart ayı hangi burç olur?

5 Mart tarihinde doğan kişiler burcu olmaktadır. 20 Şubat ile 20 Mart tarihlerinin arasında doğan kişilerin burcu balıktır.

4 Mart hangi burç 2021?

4 MART ‘TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 4 Mart ‘ta dünyaya gelenler Balık burcuna mensup olmaktadır.

13 Mart yükseleni nedir?

13 Mart Balık burcuna aittir. Bu yüzden 13 Mart günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır. 13 Mart yükselen burcunuzu hesaplama sitelerinden hesaplayabilirsiniz.

13 Nisan hangi burç olur?

13 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

You might be interested:  Yirmi Mart Hangi Burç?(Soru)

Koç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Hangi burçlarla anlaşıyor sunuz?

  • Koç Arası çok iyi: Aslan, Yay
  • Boğa. Arası çok iyi: Başak, Oğlak.
  • İkizler Arası çok iyi: Terazi, Kova.
  • Yengeç Arası çok iyi: Akrep, Balık.
  • Başak. Arası çok iyi: Boğa, Oğlak.
  • Terazi. Arası çok iyi: Boğa, Başak.
  • Yay. Arası çok iyi: Koç ve Aslan.
  • Oğlak. Arası çok iyi: Boğa, Başak.

30 Mart hangi burç olur?

30 MART ‘TA DOĞAN HANGİ BURÇ OLUYOR? 30 Mart ‘ta dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

31 Aralık’ta doğan kişinin burcu nedir?

31 Aralık günü doğan kişilerin burcu Oğlak burcudur. 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasında doğanların burcu Oğlak burcu olmaktadır. Bu bakımdan 31 Aralık günü doğum günü olanların burcu da Oğlak burcu oluyor. Kısacası 31 Aralık ‘ ta doğum tarihi olanların burcu Oğlak burcuna aittir.

Balık kızı nasıl olur?

Balık burcu kadını genel anlamda duygusal, sezgileri oldukça güçlü, maneviyatı ve iç dünyası kuvvetli, uyumlu ve nazik bir karaktere sahiptir. Mistik konulara var olan ilgisi de bu kadının sezgisel tarafını beslemektedir. Balık burcu kadını özellikleri arasında bir de vefakarlığı ve şefkatli olması vardır.

5 Mart hangi burç 2020?

5 Mart tarihinde doğan kişiler Balık burcu olan kişilerdir. 20 Şubat ve 20 mart tarihleri arasında doğan herkesin balık burcu olduğunu söyleyebiliriz.

5 Mart hangi burç özellikleri erkek?

5 Mart burcu Balık’tır. 5 Mart günü doğanların burcu Balık burcudur. 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğanların burcu Balık’tır. Bu yüzden 5 Mart günü doğum günü olanların burcu da Balık olmaktadır. 5 Mart yükselen burcunuzu hesaplama sitelerinden hesaplayabilirsiniz.

You might be interested:  Yükselen Burç Ne Zaman Devreye Girer?(Çözüm bulundu)

4 Mart hangi burca aittir?

4 Mart tarihinde doğan kişiler burçlarını merak etmektedir. Bu tarihte doğan kişiler balık burcu olmaktadır.

Martin 4 ne burcu?

4 Mart tarihi içinde doğmakta olan bir kişi için Balık burcu olmaktadır. Balık burcu olarak hayatlarının her yerinde bu özelliklerini sergilemektedir.

4 Mart yükseleni nedir?

BALIK BURCU YÜKSELENİ İdealleri çok yüksektir. Ufak, tefek ayrıntılara önem vermez, hatta nefret ederler. Çok fazla gururlu, eli açık ve hemen her konuda oldukça yetenekli kişilerdir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *