Müge Anlı Hangi Burç?

Müge ne burcu?

Müge Anlı,19 Aralık 1973 Yılında İstanbul’da doğmuştur. Aralık doğumlu olan başarılı gazeteci, yay burcudur. Anlı’nın boyunun ise 1.64 olduğu biliniyor.

Müge Anlı nereli ve kaç doğumlu?

Hayatı Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde hukuk üzerine yaptı. Televizyon hayatına ilk olarak Top Secret programıyla Kanal 6’da başlayan Müge Anlı magazin sunuculuğuna Kanal D ve atv gibi kanallarda devam etti.

24 Kasım hangi burç olur?

24 Kasım Hangi Burç Olur? 24 Kasım tarihinde doğanlar Yay burcuna sahip oluyor. Yay burcuna sahip olan kişiler 23 Kasım – 21 Aralık tarihlerinin arasında doğmuş olan kişilerdir.

Yay burcu kadının özellikleri nelerdir?

Yay burcu kadını, becerikli ve yetenekli bir kişiliğe sahiptir. Bu özelliği sayesinde pek çok işte başarılı olur. Özellikle de felsefi konulara ayrı bir ilgisi vardır. Heyecanlı ve iyimser bir yapıya sahip olan yay burcu kadını, gençlik dönemlerinde dikkatsiz ve geleneklere aykırı hareket eder.

Müge Anlı kaç yaşında?

Müge Anlı ve beraberinde avukat Rahmi Özkan ve Adli Tıp Uzmanı Şevki Sözen programda yer almaktadır. 14 yıldır (14 sezon) kesintisiz yayınlanan program bugüne kadar 3212 kaybı bulmuş, 181 cinayet dosyası aydınlatmış ve 930 aileyi kavuşturmuştur.

Müge Anlı mesleği nedir?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 14. Sezonu ile atv ekranlarında olacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *