Nisanda Doğanlar Hangi Burç?(Çözünme)

Nisan ayı içerisinde iki adet burç bulunmaktadır. Bunların tarihleri şöyledir; 1Nisan ve 20 Nisan tarihlerinde doğan kişiler Koç burcu olmaktadır. 21 Nisan ve 30 Nisan tarihlerinde doğan kişiler ise Boğa burcu olarak kabul edilmektedir.

20 Nisan 2021 hangi burç?

20 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

8 nisan doganlar hangi burc?

21 Mart ile 20 Nisan arasında doğan kişiler, Koç burcuna sahip olur. Aynı zamanda 21 Nisan ile 21 Mayıs arasında doğan kişiler ise, Boğa burcu olur.

23 Nisan hangi burç olur?

23 Nisan ‘da dünyaya gelenler Boğa burcu olmaktadır. Boğa burcu 21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Koç Burcunun Özellikleri Nelerdir?

Burç grubunun ilk burcu olan koç ateş grubuna aittir. Hareketli ve enerjik yapılarıyla dikkat çekerler. Bu burçta doğan kişilerin en büyük özelliği, ben merkezci olmalarıdır. Bu burcun mensupları pratik kişilerdir, coşkulu ve heyecanlıdırlar.

21 nisan ayı hangi burç?

21 Nisan – 21 Mayıs tarihleri arasında kalan herkesin burcu toprak grubuna ait Boğa burcudur.

You might be interested:  8Mart Hangi Burç?(Soru)

20 Nisan 1992 hangi burç?

20 Nisan tarihinde doğanların burcu “Boğa Burcu ” dur.

Boğa ve Koç burcu anlaşır mı?

Koç ve Boğa arasındaki ilişkide dengeyi bulmak önemlidir. Çünkü Koç burcunun yüksek enerjisiyle, Boğa burcunun sakin yapısı çatışabilir. Koç burcu hemen her şey anında olsun isterken, Boğa burcu sabırla ilerlemeyi sever. İlişkide her iki taraf da kendini bir miktar değiştirişe uyumlu bir ilişki olur.

08 Ocak hangi burç?

8 Ocak ‘ta dünyaya gelenler Oğlak burcu olmaktadır. Oğlak burcu 23 Aralık – 20 Ocak tarihleri aralığını kapsamaktadır.

8 Nisan ne zaman?

8 Nisan: Uluslararası Roman Günü Uluslararası Roman Günü, 1990’dan beri dünya çapında 8 Nisan ‘da kutlanmaktadır. Romanlara yönelik yapılmış zulme ve ayrımcılığa dikkat çekmek için kutlanan gündür. Aynı zamanda bu toplumun kültürü ve geleneği de kutlanmaktadır.

23 Nisan 2001 hangi burç?

23 Nisan gününde doğmuş olanlar Boğa Burcudur. 21 Nisan ile 21 Mayıs tarihleri arasında doğmuş olan herkes Boğa Burcuna mensuptur.

23 Nisan 1973 hangi burç?

ÖKÜZ BURCU Yıllar: 2009, 1997, 1985, 1973, 1961, 1949, 1937, 1925, 1913. Kişilik özellikleri: Sadık, güvenilir, titiz, güçlü, makul, kararlı.

23 Nisan yükseleni nedir?

BOĞA BURCU YÜKSELENİ Yükselen burcu Boğa olanlar, sakin ve uyumlu insanlardır.

Koç burcu hangi burca aşık olur?

Eğer Koç ve Aslan arasındaki bir denge ve uzlaşma sağlanabilirse dost olarak da partner olarak da mükemmel eşleşme sağlanmış olur. Koç burcu kadınının en iyi anlaştığı diğer bir burç ise Yay burcudur.

Koç burcu en çok nelerden hoşlanır?

Zor bir karakter olmalarına rağmen koç erkekleri en küçük şeylerden bile mutlu olurlar. Bu sebeple de küçük sürprizlerden çok hoşlanırlar. Koç burcu erkeklerinin hoşlandığı bir diğer özellik ise gözü kara olmaktır. Özgür ve maceraperest bir burç olmalarından dolayı kendilerine eşlik edecek bir partner ararlar.

You might be interested:  8 Temmuz Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Koç burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Uyumlu karakterleriyle aslan ve koç hayattan zevk almayı bilirler. Terazi burcu koç erkeğinin en iyi anlaştığı burçtur. Hatta romantik birliktelik anlamında koç ve terazi ikilisi mükemmel bir uyum yakalayabilir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *