Oğlak Burcu Kadını Hangi Burç Erkeği Ile Anlaşır?

Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Enerjisinin bu kadar tuttuğu burçlara her zaman mesaj atma olasılıkları daha yüksektir. Bu inatçı burç eğer birine mesaj atacak ise o burçlar şüphesiz yengeç ve başak burcudur.

Oğlak burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Başak burçları başarı elde etmeyi sever ve oğlak burcunun hayatında güvenerek sorumluluk verebileceği tek karakterlerdir. Oğlak burcu erkeğinin iyi anlaştığı diğer bir burç ise boğa burcudur.

Oğlak burcu hangi burçlarla evlenmeli?

Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

Oğlak burcu kadını nasıl sevişir?

Oğlak Burcu Kadını Cinsellikte Düzenlidir Sadık burçlar olarak bilinmektedirler. Cinsellik konusunda oldukça tutkulu ve isteklidirler. Ancak oğlak kadını için aşk her şeyden önce gelir. Eğer karşı tarafa herhangi bir şey hissetmiyorsa sadece beden tatmini yaşamak için cinsel ilişkiye girmezler.

Oğlak burcu kadını hangi burçlarla iyi anlaşır?

Oğlak burcu kadınları sorumluluk sahibi ve çalışkan kişilikleri ile tanınırlar. Başak burçları ile genellikle çok iyi anlaşırlar.

You might be interested:  23 Eylül Hangi Burç Erkek?(Soru)

Oğlak burcu hangi burçlarla aşk yaşar?

Oğlak Burçlarının En İyi Anlaştığı Burçlar Nelerdir? Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır. Bu inatçı burç eğer birine mesaj atacak ise o burçlar şüphesiz yengeç ve başak burcudur.

Oğlak burcu erkeği sevdiği kadına nasıl davranır?

Oğlak burcu erkeği, eğer birine aşık olursa, o bireyin yanında başka kişilere ördüğü kalın duvarlardan ve öfkeli görünümden vazgeçmeye başlar. Ancak oğlak burcu erkekleri ciddi anlamda severse, kendilerini törpüler ve oldukça sakin adımlar atmaya çalışır. Bu açıdan oğlak burcu erkeklerinin aşık olduğu anlaşılabilir.

Oğlak burcuyla hangi burçlar anlaşamaz?

Oğlak burçları ateş elementi ve hava elementi burçlar ile anlaşmakta zorlanabilirler. Bunlar; Koç, Aslan, Yay, İkizler, Terazi ve Kova burçlarıdır.

Yay burcu kime aşık olur?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Oğlak burcu ile hangi burçlar anlaşır?

Oğlak burcu iş hayatından ve hırslı yapısından zaman bulabilirse eğer çok güzel dostluklar da kurabilir. Özellikle yengeç ve başak burçları oğlak burcunun en iyi anlaşacağı burçlar arasında yer alıyor.

Oğlak burcu kadını kime aşık olur?

Oğlak kadını, romantik, yakışıklı, duygulara önem veren, aşırıya kaçan davranışlar sergilemeyen, mahremiyete önem veren, erkeklerden hoşlanır. Bakımsız erkeklerden asla hoşlanmaz. İçini kıpır kıpır eden erkekleri sever.

Oğlak burcu kadını kıskanç mı?

Oğlak burcu kadınları, kıskanç değillerdir. Ancak tüm kalbi ile seven oğlak kadınlarının kırılması daha kolay olur. Sadıklığı ile bilinen oğlak burcu kadınları, çabucak kırılır. Oğlak kadınları her zaman daha fazla sevilmek ister.

You might be interested:  Ağustosun 28 Hangi Burç?(Soru)

Oğlak burcu kadını sadık mıdır?

Oğlak kadını en sadık burçlar arasındadır. Eğer oğlak burcu kadınına karşı sadık olabilirseniz sizden başkasını gözü bile görmeyecektir. Hayatına alacağı insanın kalıcı olmasını ister.

Oğlak burcu kadını sevdiğini nasıl belli eder?

Oğlak kadınının dışarıdan görünen sert mizacı da aşkla birlikte kırılmaya başlar. Ancak bunu görüp hissedebilecek tek kişi aşkın muhatabıdır. Aşık bir oğlak kadını kalbinin yumuşaklığını ve uysal tarafını ilişkisinde saklamadan gösterir. Bu yönle birlikte sığınılacak bir liman ve bazen de ağlanacak ilk omuz olur.

Oğlak burcu nelerden hoşlanmaz?

Oğlak sadece kendi yaşamından, başarılarından, itibarından sorumludur, fazla yakın olup kimseyi hayatına tümüyle sokmaz, başkalarının hatalarını kendi yakınlarında barındırmaz! Sululuktan, fazla şakalı komikli ilişkilerden, dozu kaçan eğlencelerden hiç hoşlanmaz!

Yengeç burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlar arasında, Başak, Akrep ve Boğa burçları yer alır. Sakin ve bağlılığına düşkün ve sakin burçların arasındaki uyum ise genellikle huzur vericidir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *