Tarkan Hangi Burç?(Çözünme)

Mega Star Tarkan Tevetoğlu, 17 Ekim 1972 tarihinde Almanya’nın Alzey kasabasında dünyaya gözlerini açmıştır. Tarkan‘ın doğum haritasına baktığımızda Aslan burcunun yükselmekte olduğunu görüyoruz.

Sezen Aksu burcu ne?

Sezen Aksu 13 Temmuz 1954 doğumlu ve yengeç burcu.

Tarkan ne zaman ünlü oldu?

İlk yılları Aslen Rize, İkizdereli olan Tarkan Tevetoğlu, 17 Ekim 1972’de Neşe ve Ali Tevetoğlu çiftinin çocuğu olarak Batı Almanya’nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Alzey kasabasında dünyaya geldi. Neşe Tevetoğlu, Tarkan adlı çizgi roman karakterinden etkilenerek oğluna bu adı verdi.

Tarkan kaç doğumlu?

Şebnem Ferah da Koç burcu olarak oldukça tutkulu ve ateşli bir karakter!

Zerrin Özer burcu ne?

4 Kasım 1957’de doğan Zerrin özer Akrep burcu.

Pınar Dilek kaç doğumlu?

Avanos’taki otelimizden, Hacibektas Senlikleri’nden yapacagimiz canli yayina giderken Arif Abi bizzat anlatti bunu. Dedi ki ” Tarkan ‘in babasi Rizeli’dir ama annesi Kayseri taraflarindandir. Alevi kizidir. Iste o Gulcan Hanim teyzesi, Hacibektas Belediye Baskani Mustafa ise birinci kuzenidir Tarkan ‘in.”

Tarkan ailesi nereli?

TARKAN TEVETOĞLU’NUN HAYATI 17 Ekim 1972 tarihinde Almanya’nın Renanya-Palatina eyaletinde yer alan Frankfurt kentine bağlı Alzey kasabasında dünyaya geldi. Tarkan Tevetoğlu aslen Rize İkizderelidir. Annesinin adı Neşe, babasının adı Ali’dir.

Tarkan’ın babası aslen nereli?

Cihat Fethi Tevetoğlu 1916 yılında İstanbul’da doğmuştur. Aslen Rizeli olan ailesi, babasının asker olması nedeniyle İstanbul’da yaşamıştır.

Şarkıcı Tarkan evli mi?

Türkiye’nin bir numaralı pop starı, Tarkan 17 Ekim’de 43 yaşına girdi. Hafta Sonu dergisi 43 yaşına giren Türkiye’nin bir numaralı pop starı Tarkan ‘ın özgeçmişini kaleme aldı. Tarkan Tevetoğlu, 17 Ekim 1972’de aslen Rizeli olan bir ailede, Almanya’nın Frankfurt yakınlarında bulunan Alzey kasabasında doğdu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *