Temmuz Ayı Hangi Burç Oluyor?(Mükemmel cevap)

Temmuz ayında dünyaya gelen kişiler genellikle yengeç burcuna sahiptir.

Temmuz ayı hangi burç 2021?

22 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Temmuz ayının burcu ne?

Temmuz ayında doğan herkes yengeç burcu olmaktadır. Fakat Temmuzun her günü yengeç burcu olmadığı gibi Haziran ayının son günleri de yengeç burcuna dahildir. Bu durum bazı insanların kafasını karıştırmaktadır. Yengeç burcu olanlar 22 Haziran ile 22 Temmuz ayı arasında doğan kişilerdir.

1 Temmuz hangi burç olur?

Astroloji biliminin öğrettiğine göre on iki adet burç insanların doğumuna göre bir takım ortak karakteristik özellikleri taşıdığı bilinmektedir. 1 Temmuz günü dünyaya gelen kişiler Yengeç burcuna sahip olan kişilerdir.

22 Temmuz hangi burç 2021?

22 Temmuzda dünyaya gelen kişiler yengeç burcuna sahip olur. 23 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan herkes yengeç burcuna sahip olur.

22 Temmuz hangi burç ve özellikleri?

Çocuk Yengeç Burcu ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

20 Temmuz burç hangisi?

20 Temmuz tarihinde doğan kişiler yengeç burcuna sahip olurlar. Yengeç burçlarının da kendilerine göre bazı fiziksel ve karakteristik özellikleri bulunur. Yengeç burcu olmak için 23 Haziran ve 22 Temmuz tarihleri arasında doğmak gerekir. Doğum tarihleri sadece hangi burca sahip olduğunuzu öğrenmenizi sağlar.

You might be interested:  13 Eylül Hangi Burç Oluyor?(Doğru cevap)

2 Temmuz hangi burç olur?

2 Temmuz tarihi yengeç burcunu temsil etmekte olan bir tarihtir. Yengeç burcu ise 23 Haziran ile 22 Temmuz tarihlerinin arasında doğan kişileri kapsamaktadır.

3 Temmuz hangi burç olur?

3 Temmuz günü dünyaya gelen kişiler Yengeç burcuna sahip olan kişilerdir.

1 Nisan hangi burç olur?

1 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

1 Temmuz yükseleni nedir?

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin en belirgin özelliği gizliliktir. Tam anlamıyla, saman altından su yürütürler.

07 Ocak hangi burç?

22 Aralık ile 21 Ocak tarihlerinde doğan kişiler Oğlak burcu olmaktadır. Bu burç toprak grubundandır. O yüzden 7 Ocak tarihinde doğan kişiler de oğlak burcu olmaktadır.

22 Temmuz Ay burcu nedir?

​​​​​​ Temmuz Ayında Doğanların Burcu ve Özellikleri 22 Haziran ile 23 Temmuz arasında doğan insanlar yengeç burcudur. Yengeç burcu su grubuna dahildir.

22 Temmuz 1983 hangi burç?

22 Temmuzda dünyaya gelen kişiler yengeç burcudur.

15 Temmuz hangi burç olur?

15 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *