Temmuz Hangi Burç?

Temmuz ayında dünyaya gelen kişiler genellikle yengeç burcuna sahiptir.

22 Temmuz’da doğanlar hangi burç?

Çocuk Yengeç Burcu ( 22 Haziran – 22 Temmuz )

13 Temmuz hangi burç olur?

13 Temmuz ‘da dünyaya gelenler Yengeç burcu olmaktadır. Yengeç burcu 22 Haziran – 23 Temmuz tarihleri aralığını kapsamaktadır.

17 Temmuz hangi burç erkeği?

Güneş burcuna göre 23 Haziran ile 22 Temmuz arasında kalan tarihler yengeç burcunu ifade etmektedir. 7 Temmuz tarihi yengeç burcunun günlerinde yer aldığı için 7 Temmuz günü doğan insanlar yengeç burcudur.

12 Temmuz’da doğanların burcu ne olur?

12 Temmuz tarihinde doğmuş olan bireyler, yengeç burcunun niteliklerini taşımaktadır. Bu kişiler, canlı dinamik ve hareketli olan bir kişiliğe sahip olmaktadır. Yaşamın pek çok alanında gerçekleşen değişimlere oldukça kolay bir biçimde adapte olabilmektedirler.

22 Temmuz yükseleni nedir?

Yükselen burcu Yengeç olan kişilerin bazı konularda yetenekleri inanılmaz derecede gelişmiş olabilir. Ünlü olmayı, servet sahibi olmayı ve onurlu olmayı severler.

22 Temmuz 1999 hangi burç?

22 Temmuzda dünyaya gelen kişiler yengeç burcudur. 23 Haziran – 22 Temmuz tarihleri arasında doğan herkes yengeç burcuna dahildir.

13 Nisan hangi burç olur?

13 Nisan ‘da dünyaya gelenler Koç burcuna mensup olmaktadır. Koç burcu 21 Mart ile 20 Nisan arasını kapsamaktadır. Bu tarihte doğanların burcu olan Koç Ateş grubuna dahildir.

You might be interested:  Temmuzun 26 Sı Hangi Burç?(En iyi çözüm)

13 Kasım hangi burç olur?

Peki, 13 Kasım hangi burç oluyor? 13 Kasım ‘da doğanların burcu su grubu burçlarından akreptir. Akrep burcu 23 Ekim ve 21 Kasım tarihleri arasını kapsamaktadır.

Yengeç burcu kimlerle iyi anlaşır?

Yengeç kadınının en iyi anlaştığı burçlar arasında, Başak, Akrep ve Boğa burçları yer alır. Sakin ve bağlılığına düşkün ve sakin burçların arasındaki uyum ise genellikle huzur vericidir. Boğa erkeğinden alacağı güven, Yengeç kadınının daha huzurlu ve daha bir mutlu olmasını sağlar.

Yengeç burcu erkeğinin aşık olduğunu nasıl anlarız?

Yengeç burcu erkeğinin hoşlanma belirtileri içerisinde açık sözlülük yer almaktadır. Yengeç burcu erkekleri; gerçekten kişiden hoşlandıysa, o kişi ile beraber zaman geçirmekten keyif aldığını dile getirir. Böyle bir durumda, ilk görüşmede dahi telefon numarası alabilir, daha sonraki buluşmalar adına plan yapabilir.

Yengeç burcu erkeği hangi burçla evlenmeli?

Yengeç burçları en çok balık ve akrep burçları ile iyi anlaşırlar. Başak burcu ve boğa burcu ile de pek sorun yaşamazlar. Fakat yay, kova ve aslan burçları anlaşamadıkları burçlardır.

Yengeç burcu erkeği hangi burçlarla anlaşır?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. Her iki burç, sevdiklerini koruyan ve kollayan bir yapıya sahiptir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *