Terazi Burcu Erkeği Hangi Burç Kadını Ile Anlaşır?

Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Terazi burcu hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Terazi burcu erkeği hangi kadınla evlenmeli?

Terazi burcu erkekleri kendisini kıskandırmayan kadınlardan hoşlanır. Birlikte olduğu kişinin kendisini desteklemesini ister. Özgün ve açık fikirli kadınlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu erkeği nasıl kadınlardan hoşlanır?

Terazi burcu erkekleri oldukça sosyal kişilerdir. Bu nedenle hoşlanacakları kadınlarında sosyal ve bakımlı olmaları gerekir. Terazi burcu erkekleri genellikle bakımlı olan ve giyinmesini bilen kadınlara karşı ilgi gösterirler. Çevresi tarafından ilgi odağı olan kadınları elde etmek gibi bir çabaları bulunmaktadır.

Terazi burcu kadını hangi burca aşık olur?

TERAZİ BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR Sosyalleşmeyi çok sevdiğinden dolayı terazi burcu kadınları, kendi gibi enerjik, girişken ve hareketli olan ikizler burcuyla çok iyi anlaşır.

You might be interested:  26 Agustos Hangi Burç Oluyor?(Mükemmel cevap)

Terazi burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim) Anlaşamadığı Burçlar Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ikizler burcu ve akrep burcu gelecektir.

Terazi seksi erkek nasıl olur?

Terazi erkeği seks için ambiyans ve ortama çaba gösterilmesini takdir eder. Romantik ambiyansa çok önem verir. Bir kaç mum yakın, biraz müzik açın, onu tahrik ederken biraz şarap için. Romantizmi sever ve bu küçük şeyler ona zaman ayırdığınızı göstererek hoşnut eder.

Terazi burcu erkeği hangi burca aşık olur?

Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Terazi burcu erkeği sevdiğini nasıl belli eder?

İlk başta, bir Terazi erkeği, ona karşı olan hislerinizi anlamasına yardımcı olacağından, yaklaşımında incelikli olmayı seçebilir. Ona ilgilendiğinizi gösterdiğinizde, daha kendinden emin ve doğrudan olmasını bekleyebilirsiniz. Onunla ilgilenmediğinizi ona gösterirseniz, muhtemelen sizden çekileceğini göreceksiniz.

Terazi burcu erkeği nasıl fizikli kadınlardan hoşlanır?

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır denildiğinde, alımlı, zarif, göze çarpan, iddialı denilebilir. Çekim gücü yüksek, aurası çarpıcı, gülümseyişi mest eden bu adamın yanında partilere, davetlere, yemekli toplantılara götürebileceği saygın, kültürlü kadınlar yer almalıdır.

Terazi erkeği kolay vazgeçer mi?

Terazi burcu erkeği kimse ile kin tutamaz. Aynı zamanda kolay kolay da sevdiklerinden vazgeçmez.

Terazi burcu erkeği çapkın mı?

Sevilen bir Terazi burcu erkei, mükemmel uyumun sırrını bulan biridir. Terazi Burcu Erkeği çok kolay aşık olur. Capkın olma eğilimine rağmen, Terazi aşık olduğunda oldukça sadakatlidir.

You might be interested:  25 Mart Hangi Burç?(En iyi çözüm)

Terazi erkeği ilk adımı atar mı?

Terazi burcu erkeği, aşk konusunda ilk adımı atacak kadar cesur değildir ancak aşık olduysa sizi farklı dünyalara götürecektir. Sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır.

Terazi Burcunun sevgilisi hangi burç?

Terazi burçları Kova burcunun zekasına hayran kalabilir. Yay burcu ile uzun yıllara yayılan, vazgeçilemeyen ama rayına da oturtulamayan ilişkiler yaşamaları mümkündür. Balık veya Başak burçları ile Terazi ilişkisi, iki taraf için de hem son derece heyecanlı hem de oldukça yıpratıcı olabilir.

Terazi burcunun aşk hayati nasil olur?

Terazi burcu aşk hayatında oldukça uyumludur. Terazi burcu aşk hayatında her duruma uyum sağlayabilir ve böylece aşk hayatında büyük zorluklar ile karşılaşmaz. Terazi burcu aşk hayatında huzur anlayışındadır. Huzurunu kaçıracak ya da ona gerginlik yaşatacak ilişkilerden uzak durmaya çalışır.

2021 terazi burcunu neler bekliyor?

Terazi burcunu 2021 ‘de neler bekliyor? Bu yıl sosyal yaşamınızın genişleyeceği ve yeni arkadaşlıklar dostluklar keşfedeceğiniz bir yıl olacak. En çok bu bağlamda dersler çıkaracağınız ve yeni şeyler öğreneceğiniz gözüküyor. Güzel haberler, yeni gelişmeler yaşayacaksınız ve bu haberler sizi canlı tutacak.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *