Terazi Kadını Hangi Burç Erkeği Ile Anlaşır?(Soru)

Sosyalleşmeyi çok sevdiğinden dolayı terazi burcu kadınları, kendi gibi enerjik, girişken ve hareketli olan ikizler burcuyla çok iyi anlaşır. Özgürlüğüne düşkün olan ve etrafına karşı fazlasıyla duyarlı olan kova burçları terazi kadınlarıyla mükemmel uyum yakalar. Çünkü bu iki burç da aynı dili konuşur.

Terazi kadını hangi Burcla evlenmeli?

Terazi burcu kadınları, sosyal olmayı ve sosyalleşmeyi çok severler. Bu nedenle de terazi kadını kendi gibi hareketli, girişken ve enerjik ikizler burcu ile çok iyi anlaşırlar.

Terazi burcu kadını hangi burç erkekle anlaşır?

Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Terazi burcu kadını hangi burçlarla anlaşamaz?

Boğa, Oğlak ve Başak burçlarıyla iyi anlaşamayan Terazi burçları, kolay etkilendikleri için kolayca kanabilirler. Boğa, Oğlak ve Başak burçlarıyla bu yönde ters düşen Teraziler anlaşılması oldukça zor bir burçtur.

Terazi burçları hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

You might be interested:  Mayısın Son Haftası Hangi Burç?(EN iyi 5 ipucu)

Terazi burcu kadını güzel midir?

Terazi burcu kadınlarının yüz güzellikleri hemen her ortamda onları tanınır, fark edilir kılmaktadır. İri ve parlak gözleri, küçük burunları, biçimli ağız ve çene yapıları, zarif bir boyun ile tamamlanır. Öncelikle bakışları çok etkilidir, özellikle de konuşurken gözlerini sizden ayırmayışı ile etkilenmeniz garanti.

Aslan burcu hangi burçla evlenmeli?

Aslan burcu kadını, özgürlüğü seven bir karaktere sahip olmasından dolayı onu en iyi anlayabilecek burç olan yay burcu erkeği ile evlenebilir. Bununla beraber hareketli yapısın ayak uydurabilecek tek burç olan ikizler, yine aslan burcu kadını için ideal eştir.

Terazi burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Terazi burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar özellikle aslan, kova ve ikizler olarak ifade edilebilir. Terazi burcu erkeği aşka ve ilişkiye çok fazla önem verir. Genel olarak çevrelerinde bulunan sosyal ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu kime aşık olur?

Terazi burçları Kova burcunun zekasına hayran kalabilir. Yay burcu ile uzun yıllara yayılan, vazgeçilemeyen ama rayına da oturtulamayan ilişkiler yaşamaları mümkündür. Balık veya Başak burçları ile Terazi ilişkisi, iki taraf için de hem son derece heyecanlı hem de oldukça yıpratıcı olabilir.

1 Ekim hangi burç erkeği?

1 Ekim günü doğanların burcu Terazi burcudur. 23 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasında doğanların burcu Terazi burcudur. Bu bakımdan 1 Ekim günü doğum günü olanların burcu da Terazi burcu olmaktadır.

Terazi burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Terazi Burcu (23 Eylül – 23 Ekim) Anlaşamadığı Burçlar Terazi burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ikizler burcu ve akrep burcu gelecektir.

Terazi kadını Hoslandigini nasil belli eder?

Terazi burcu kadını aşık olursa hemen anlarsınız çok belli eder asla içinde tutamaz. Bir kere onların aşkları yüzüne yansır hep bir gülümse haliyle etrafta dolanırlar. Her zaman adaleti şaşamayan bu özelliği ile burç arasında lider olan terazi kadınları aşık oldukları zaman adalet terazileri şaşar.

You might be interested:  15 Aralık Ayı Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Terazi burcu kadınına nasıl davranmalı?

Onlara her zaman hoşgörülü ve kibar yaklaşmalısınız. Çekingen veya korkak olduğu için değil, kavga gürültüden haz etmediği için anlayışlıdır ve tartışmaktan kaçınır. Eğer onun sabrını zorlar ve sinirlendirirseniz size haddinizi bildirmekten çekinmeyecektir.

Terazi seksi erkek nasıl olur?

Terazi erkeği seks için ambiyans ve ortama çaba gösterilmesini takdir eder. Romantik ambiyansa çok önem verir. Bir kaç mum yakın, biraz müzik açın, onu tahrik ederken biraz şarap için. Romantizmi sever ve bu küçük şeyler ona zaman ayırdığınızı göstererek hoşnut eder.

Terazi burcu erkeği nasıl fizikli kadınlardan hoşlanır?

Terazi burcu erkeği fiziksel olarak nasıl kadınlardan hoşlanır denildiğinde, alımlı, zarif, göze çarpan, iddialı denilebilir. Çekim gücü yüksek, aurası çarpıcı, gülümseyişi mest eden bu adamın yanında partilere, davetlere, yemekli toplantılara götürebileceği saygın, kültürlü kadınlar yer almalıdır.

Aslan burcu kadını hangi burçla iyi anlaşır?

Aslan burcu kadınlarının genel olarak anlaştığı 3 tane burç vardır. Bu burçlar koç, ikizler ve yay burçlarıdır. Aslan burcu kadınları öz güvenleri yüksek olan ve iddialı olan koç burçları ile oldukça iyi geçinirler. Bu iki burç arasında inatlaşmalar her daim vardır.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *