Terazi Kadını Hangi Burç Erkekle Anlaşır?(Çözülmüş)

TERAZİ BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR Sosyalleşmeyi çok sevdiğinden dolayı terazi burcu kadınları, kendi gibi enerjik, girişken ve hareketli olan ikizler burcuyla çok iyi anlaşır.

Terazi burcu hangi burca aşık olur?

Terazi Burcu Erkeğinin Anlaşabildiği Burçlar Terazi burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; kova, ikizler ve aslan burcu olarak sıralanabilir. Terazi burcunun erkekleri sosyalleşmeyi, insan arasına girmeyi çok sever. Bu yüzden her zaman kendileri gibi enerjik, hareketli olan ikizler burcu ile çok iyi anlaşmaktadırlar.

Terazi kadını hangi burç erkeklerden hoşlanır?

Terazi Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır? Kendine güvenen, bakımlı ve temiz erkekler terazi kadınlarının ilgisini çeker. Eğlenceli vakit geçirdiği kibar ve centilmen erkeklerden çok hoşlanır.

Terazi kadını aşk uyumu hangi burç?

Terazi burcu kadınının en iyi anlaşabileceği burçlardan biri kova burcudur. Kova burcu erkeğinin özgürlüğüne düşkün tavırları sizde şok etkisi yaratırken, sizin sanata olan ilginiz ve müzik tutkunuz onun size hayran kalmasını sağlayacaktır.

Terazi burcu kadını hangi burçlarla anlaşamaz?

Her zaman her şeye şüpheci bakan ve herkese güvenemeyen akrep burçları terazi burçlarını çok yorar. Bu nedenle terazi kadınları akrep burçlarıyla anlaşamazlar. Çevresi geniş ve sosyal yaşam seven hayattan zevk almaya bakan terazi kadınları çalışmayı seven işkolik başak burçlarıyla da hiç iyi anlaşamazlar.

You might be interested:  3 Ağustos Hangi Burç Yükseleni?(Doğru cevap)

Terazi burcu hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

Terazi burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Terazi burcu erkeklerinin anlaştığı burçlar özellikle aslan, kova ve ikizler olarak ifade edilebilir. Terazi burcu erkeği aşka ve ilişkiye çok fazla önem verir. Genel olarak çevrelerinde bulunan sosyal ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Terazi burcu kadınına ne hediye alınır?

Terazi burçlarının kadınları dış görünüşüne verdiği önemle ön plana çıkıyor. Onlar için her detay çok önemli. Terazi Burcu Kadınına Alınabilecek En Güzel 8 Hediye Önerisi

  1. Düzleştirici ve maşa seti.
  2. Şarap.
  3. 3. Topuklu ayakkabı
  4. El çantası
  5. Parfüm.
  6. Gecelik takımı
  7. 7. Takı
  8. 8. Cüzdan.

Terazi burcu nasıl mutlu olur?

Terazi: Terazi burcu denilince akla her ortama uyum sağlayabilen insanlar gelir. Uyum sağlama kabiliyetleri ve zekâ kapasiteleri çok yüksek olduğundan onları üzmek çok kolay değildir. Mutlu olmak için de hayatlarına yeni ufuklar açan bilgiler edinmeli ve öğrenmelidir.

Terazi burcu kadını neleri sevmez?

Huzursuz ortamlardan hoşlanmayan bu hanımlar geçimsiz insanlara tahammül edemez. Sinirli ve kavgacı biriyseniz Terazileri kendinizden soğutursunuz. Onlara her zaman hoşgörülü ve kibar yaklaşmalısınız. Çekingen veya korkak olduğu için değil, kavga gürültüden haz etmediği için anlayışlıdır ve tartışmaktan kaçınır.

Kova burcu kadını en iyi hangi burçla aşk yaşar?

Terazi Burcu Erkeği: Bu erkek, esnek Kova kadınıyla iyi anlaşır. İkisi de sosyal ve dışa dönüktürler. Terazi erkeği, Kova kadınının yaratıcılığı ve entelektüel heveslerine saygı duyar.

Oğlak burcu kadını en iyi hangi burçla aşk yaşar?

Oğlak Burçlarının En İyi Anlaştığı Burçlar Nelerdir? Oğlak burçları en iyi yengeç ve başak burçları ile anlaşır.

You might be interested:  Aslan Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınla Evlenmeli?(EN iyi 5 ipucu)

Terazi kadını aşık olursa nasıl davranır?

Terazi burcu kadını aşık olursa hemen anlarsınız çok belli eder asla içinde tutamaz. Bir kere onların aşkları yüzüne yansır hep bir gülümse haliyle etrafta dolanırlar. Her zaman adaleti şaşamayan bu özelliği ile burç arasında lider olan terazi kadınları aşık oldukları zaman adalet terazileri şaşar.

Terazi burcu ile hangi burç anlaşamaz?

Boğa, Oğlak ve Başak burçlarıyla iyi anlaşamayan Terazi burçları, kolay etkilendikleri için kolayca kanabilirler. Boğa, Oğlak ve Başak burçlarıyla bu yönde ters düşen Teraziler anlaşılması oldukça zor bir burçtur.

Terazi kadını hangi burçlarla?

TERAZİ BURCU KADINININ ANLAŞTIĞI BURÇLAR Sosyalleşmeyi çok sevdiğinden dolayı terazi burcu kadınları, kendi gibi enerjik, girişken ve hareketli olan ikizler burcuyla çok iyi anlaşır. Terazi burcu kadınları aktif olması adına zorlanmaz ise asosyal bir yaşam sürmeye başlar ve bu durum onların psikolojini bozar.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *