Yalın Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle de tanınan Yalın, “Aile İçi Şiddete Son” kampanyası için düzenlenen konserde Kenan Doğulu ile beraber, sözleri Aysel Gürel’e bestesi Onno Tunç’a ait olan “Ünzile” şarkısını seslendirmiştir. Yalın Koç burcudur.

Yalın aslen nerelidir?

Yalın, 30 Mart 1980’de Nişantaşı, İstanbul’da doğmuştur. İlkokulu Ataköy İlköğretim Okulu’nda okumuştur. Annesinin adı Figen, babasının adı Kamil’dir. Gazeteci Ferai Tınç’ın yeğenidir.

Yalın boyu ne kadar?

Gazeteci Ferai Tınç’ın yeğenidir. İlkokul yıllarında pilot olmak isteyen Yalın ‘ın müziğe ilgisi babasının evde ona, gitarıyla Gipsy Kings ve Enrico Macias şarkıları çalmasıyla başladı.

Yalın kimin Vokalistiydi?

Yalın, Ozan Doğulu’nun 2011 yılında çıkardığı 130 Bpm Allegro albümünde Daha adlı şarkının sözlerini yazmış ve vokalleri üstlendi. 2010 yılında Vestel’in ankastre serisi için çekilen reklamında da rol aldı.

Yalın soyadı nedir?

Ünlü popçu Yalın, ‘ Yalın ‘ın gerçekte soyadı olduğunu söyledi ve gerçek adını açıkladı Konuk olduğu programda, Türkçe pop müzik hakkında değerlendirmelerde bulunan Yalın, gerçek isminin Hüseyin olduğunu söyleyerek müzikseverleri şaşırttı. Ünlü şarkıcı yaptığı açıklamada, “İsmim Hüseyin, soyadım Yalın.

Sıla boyu ne kadar?

Tam adı Hüseyin Yalın ‘dır. Ataköy İlköğretim Okulu’nun ardından Saint Michel Fransız Lisesi’nden mezun olmuştur. Müziğe karşı ilgisi babasının ona gitarı ile çaldığı Enrico Macias şarkıları ile başlamış, lise yıllarında Yurdaer Doğulu ve Doğan Canku Müzik Okulları’nda gitar dersleri almıştır.

Şarkıcı Yalın nerede oturuyor?

İstanbul Tarabya’da, daha önce şarkıcı Yalın ‘ın oturduğu ve ev sahibi ile mahkemelik olduğu jakuzili, havuzlu lüks tripleks villa, Tarkan’a satıldı. Gerçek ismi Hüseyin Yalın olan ünlü şarkıcı, Tarabya Gülveren Sokak’taki tripleks villaya 1 Ağustos 2004 tarihinde girerek iki yıl oturdu.

You might be interested:  11 Ayın 25 Hangi Burç?(Mükemmel cevap)

Yalın hangi okul mezunu?

Mabel Matiz, kimlikteki adıyla Fatih Karaca, 31 Ağustos 1985’te Mersin’in Erdemli ilçesinin Tömük kasabasında ev hanımı Maya Karaca ile tır şoförü ve Kıbrıs Gazisi Ali Karaca’nın ilk çocuğu olarak dünyaya geldi.

Yalın Sonsuz Ol ne zaman çıktı?

Yalın ‘ın 25 Mart 2004 tarihinde yayınlandığı ilk albümü “Ellerine Sağlık” albümünün ikinci klibidir. Sözü, müziği ve düzenlemesi Yalın ‘a aittir. Klibinin yönetmeni Süleyman Yüksel’dir.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *