Yay Burcu Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(EN iyi 5 ipucu)

Yay burcu kadınları kendileri çok enerjik ve aktif bir karaktere sahiplerdir bu nedenle partnelerininde aktif enerjik olmasını isterler. Maceracı ve entellektüel erkekler çok ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek bilgili kültürlü erkeklerden hoşlanırlar. Eğitime çok önem verirler.

Yay burcu kadını hangi erkeklerden hoşlanır?

Yay burcu kadını kendisi gibi yüksek enerjili ve aktif erkeklerden hoşlanır. Entelektüel ve maceracı erkekler her zaman ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek, iyi eğitim almış ve bilgili erkekleri severler. Özellikle eğitime çok önem eren yay burcu kadınlarının ilgisini popüler erkekler çeker.

Yay burcu hangi burçlarla iyi anlaşır?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Özgürlüğüne düşkün olan yay kadınları hayatına saygı duyan ve hoşgörülü olan erkeklerden etkilenirler. Yay kadınları flörtleşmeyi ve flörtöz erkekleri sever. Yay burcu kadınları kendileri gibi ateş grubu burçları ile iyi anlaşır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

You might be interested:  17 Nisan Hangi Burç Oluyor?(Mükemmel cevap)

Yay burcu kadını yatakta nasil?

Yay kadını cinsellik ve sekste isteği her şeyi almak ister ve yatakta eğlenmeyi sever. Yay kadını için seks bazen biraz kıkırdama bazen biraz gıdıklama ama her zaman eğlenceli olmak zorundadır. Yay kadınları seks oyunlarını sever ama fazla meşgul edici ve zaman alıcı olmadıkları sürece.

Yay burcu kadını kime aşık olur?

Yay burcu kadınları kendileri çok enerjik ve aktif bir karaktere sahiplerdir bu nedenle partnelerininde aktif enerjik olmasını isterler. Maceracı ve entellektüel erkekler çok ilgisini çeker. Öğrenimleri yüksek bilgili kültürlü erkeklerden hoşlanırlar. Eğitime çok önem verirler.

Yay burcu kadını severse nasıl davranır?

Romantik ilişkilerin kadını olan yay burcu, aşık olduğu erkeğe ilgi ve şefkat göstermekten asla bıkmaz. Anaç bir yapıya sahip olduğu için, bazen sevdiği erkeğe koruma içgüdüsüyle yaklaşabilir. Yay kadını ne kadar severse sevsin iki şeyi asla affetmez: Yalan ve sadakatsizlik.

İkizler burcu kime aşık olur?

Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır. İyi anlaştığı burçların hepsi ateş grubundandır.

Oğlak burcu hangi burçla evlenmeli?

Yengeç ve başak burçları, oğlak burçlarının en çok anlaştığı burçlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Oğlak burcu erkeği bir boğa kadını ile mükemmel bir aşk hayatı yaşayabilir. Bu iki burcun birbirlerine karşı mükemmel bir çekim gücü vardır.

Boğa burcu hangi burçlarla anlaşamaz?

Boğa Burcu (21 Nisan – 20 Mayıs) Anlaşamadığı Burçlar Boğa burcunun anlaşamadığı burçlar arasında yengeç ve terazi burçları gelir.

Yay burcu kadini çekici midir?

Yay burcu kadını genellikle, uzun boyludur ve yağsız, ince bir fiziğe sahip olur. Çekici bir yüzü olan yay burcu kadınları, fiziksel özelliklerini insanları etkilemek için çok iyi kullanır. Çekici gülümsemeleri ile çevresindeki kişilerin beğenisini kazanır.

You might be interested:  Koç Burcu Erkeği Hangi Burç Kadınlardan Hoşlanır?(Doğru cevap)

Yay burcu kadını sever mi?

Zeki olduğunu söylemeden edemeyiz. Hızlı düşünme yeteneği sayesinde birçok konuda başarı kazanabilir. Aynı zamanda orjinal bir insandır. Engin bir zihinleri vardır, gelişmeye her zaman açıktır.

Ikizler burcu hangi burçla evlenmeli?

En önemli kriteri güven olan Boğalar ancak Yengeç, Başak ve Oğlak ile çok mutlu bir evlilik kurabilir. Hep keşif peşinde olan İkizler burcu insanını; Koç, İkizler, Aslan, Yay ve Terazi ile kurulacak sıcak ilişkiler onu cezp edebilir ancak evlilik için şans Aslan, Kova, Terazi ve İkizlerden yana olacaktır.

Yay burcu kadını sekste hangi pozisyonu sever?

Sevgi ve tutkuyu seks hayatının önemli bir parçası olarak gören Yaylar, aynı zamanda oldukça vahşi olabilirler. Bu yüzden küvette sevişmek tam onlara göre. İlk olarak erkek sıcak suyla dolu küvete girer ve bacaklarını uzatarak oturur, kadın erkeğin kucağına ayaklarını erkeğin beline dolayarak yerleşir.

Yay burcu kadina ne hediye alınır?

Yay burcu kadını hangi hediyelerden hoşlanır sorusuna en güzel yanıt giyim ve kozmetik eşyalarıdır. Ona renkli takılar alabilir, özellikle kolye hediye edebilirsiniz. Süslü değil ancak bakımlıdır ve bundan çok hoşlanacaktır! Tabii eğer kıyafet alacaksanız değişim kartını da almayı ihmal etmeyin.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *