Yay Erkeği Hangi Burç Kadınıyla Anlaşır?(En iyi çözüm)

Yay erkeği hava ve ateş grubuyla iyi bir uyum yakalayabiliyor. Bunun yanı sıra akıllı kova kadınlarına ve havalı ikizler kadınlarına oldukça ilgi gösterdiklerini söylemek mümkün. Karşısındaki kişinin kendisi gibi aktif olmasını bekleyen yay erkekleri başak ve oğlak kadınlarıyla da iyi anlaşabiliyor.

Yay burcu erkeği kiminle evlenmeli?

Yay burcu erkeği, aslında hemen hemen herkesle rahatlıkla anlaşabilirler. Ama dost olamazlar ve genellikle yüzeysel ilişkiler kurarlar. Yay burcu erkekleri, özellikle de aslan burcunun hayat görüşleri ile çok örtüştüğü için aslan burcu kadınlarla evlendiklerinde çok mutlu olurlar.

Yay burcu hangi burçlar evlenmeli?

Ateş grubu ile birlikte yay burcu kadınları hava grubu burçları ile de iyi anlaşırlar. Bunlar; terazi, kova ve ikizler burcudur. Yay burcu kadınlarının toprak ve su grubu burçları ile anlaşması ise oldukça zor olacaktır. Bu burçlar; oğlak, boğa, başak, yengeç, akrep ve balık burçlarıdır.

Yay burcu nasıl kadınlardan hoşlanır?

– Macera yaşamayı seven kadınları tercih eder. – Kendi hareketli dünyasına uyum sağlayabilecek olan kadınları sever. – Seyahat etmeyi seven kadınlar, yay burcu erkeklerin oldukça dikkatini çeker. – Neşeli ve pozitif kadınlar yay burcu erkeklerinin tercih edeceği kadınlar arasında yer alır.

You might be interested:  16.11 Hangi Burç?(Çözüm bulundu)

Yay erkekleri hangi burçla anlaşır?

Yay burcu erkeklerinin anlaşabildiği burçlar; aslan burcu, koç burcu, terazi ve ikizler burcudur. Yay burcu erkekleri; herkesle anlaşabilen bir yapıya sahiptir. Yay burcu erkekleri; aslan burcu bireyleriyle beraber aynı bakış açısına sahiptir. Bu yüzden de çok iyi anlaşırlar.

Yay burcu kime aşık olur?

Yaylar dostluğa ve arkadaşlığa oldukça önem verirken ateş elementinin ardından hava grubundan olan burçlarla da iyi anlaşabiliyor. Bu nedenle yay burcu kadınlarının ikizler, terazi ve kova burçlarıyla iyi ilişkileri olabiliyor.

Yay burcu erkeği iyi midir?

Yay burcu erkeği, son derece kibar ve beyefendi bir erkektir. Hayatının her alanında bu şekilde yaşar. Yay burcu erkeği oldukça enerjiktir ve hayattan zevk almasını iyi bilir. Kendisini daima iyi hisseder ve sürekli olarak hareket halinde olmak ister.

Kova burcu kiminle evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Terazi burcu hangi burçla evlenmeli?

Mükemmel bir evlilik için zafer ise Boğa ve Oğlak burçlarının lehinedir. Terazi insanı; Koç, İkizler, Yengeç, Başak ve Terazi ile libidosu yüksek beraberlikler kurabilir. Evlenmek için kararsızlığını ise Kova ve İkizler kırabilir.

İkizler burcu hangi burçla evlenmeli?

Merkür zekasına sahip olan ikizler burcu coşkulu, neşeli ve üst düzey yaşam enerjisine sahip insanları tercih eder. Bu özelliklere uygun olan koç, yay ve aslan burcu erkekleri ile kısa zamanda uyum sağlayarak iyi anlaşır. İyi anlaştığı burçların hepsi ateş grubundandır.

Yay burcu aşık olduğunu nasıl belli eder?

Aşık bir Yay adamı yoğun bir duygu seline kapılacaktır. Sizinle iyi ve kaliteli vakit geçirmek istemesinden size karşı hisleri olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Gezip, tozmak yerine bu vakti size ayırıyorsa ve maceralardan sırf sizin için uzak kalıyorsa o zaman aşık olmuş demektir.

You might be interested:  28 Temmuz Hangi Burç Oluyo?(Çözüm bulundu)

Yay burcu erkeği nasıl elde tutulur?

YAY BURCU ERKEĞİNİ ETKİLEME YOLLARI

 1. 1) Gizemli Biri Olun ve Kartlarınızı Hemen Açık Etmeyin. Yay burcu erkekleri biraz gizemli kadınları sever.
 2. 2) Dürüst Olun.
 3. 3) Kendinize Güvenin ve İyimser Olun.
 4. 4) Güzel Giyinin.
 5. 5) Kokunuzla Onu Etkileyin.
 6. 6) Sosyal Olun.
 7. 7) Beraber Seyahat Edin.
 8. 8) Elde Edilmesi Zoru Oynayın.

Yay burcu erkeği hangi tip kadınlardan hoşlanır?

Yay Burcu Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır? Terazi, İkizler ve Kova burcu kadınları yay burcu erkeklerin ilgisini çekebilir. Kendisinin özgür olmasına yardımcı olabilecek, bağımsızlığa düşkün kadınlar hoşlarına gidebilir. Dürüst, samimi ve gerçekçi kadınlar ilgilerini çekerler.

Yay burcu insanı nasıl olur?

Yay burcu insanları içtenlikleri ve iyimser yaşam görüşleri ile tanınırlar. Gençliklerinde dikkatsiz, heyecanlı ve geleneklere aykırı davranışlar içinde olsalar da, geçmiş yanılgılarından en çok ders alan kişiler bu burçtan çıkar. Özgürlüklerine aşırı düşkün, patavatsızlık derecesinde pratik insanlardır.

Yay burcu hangi burçlarla arkadaşlık kurabilir?

Yaşam 11 saat önce Günlük burç yorumları!

 • YAY. Arası çok iyi: Koç ve Aslan. İyi: Oğlak, Kova, Terazi, Akrep. Kötü: Balık, İkizler, Başak.
 • OĞLAK. Arası çok iyi: Boğa, Başak. İyi: Kova, Balık, Akrep, Yay.
 • KOVA. Arası çok iyi: İkizler, Terazi. İyi: Yay, Oğlak, Balık, Koç
 • BALIK. Arası çok iyi: Yengeç, Akrep. İyi: Oğlak, Kova, Koç, Boğa.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *