Yengeç Burcu Kadını Hangi Burç Erkeklerden Hoşlanır?(En iyi çözüm)

Yengeç burcu hangi burca aşık olur?

Yengeç burcu erkeğinin anlaştığı burçlar; oğlak, başak, akrep ve balık burcudur. Yengeç burcu erkekleri sakin ve duygusal karakterlidir. Bu yüzden de kendisi gibi duygusal anlamda oldukça hassas bir burç olan balıklar ile iyi anlaşırlar. İki burcun birbirine uyumu çok iyidir.

Yengeç burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Yengeç burcu kadını, bir yengeç ile evlenip mutlu bir evlilik yapabilirler. Balık ve Akrep de Yengeç burcunun evlilikte çok mutlu olacağı burçlardır. Uyum dışında aynı zamanda tutku arayan Yengeçler, Koç, Oğlak ya da Terazi burçları ile yuva kurabilir.

Yengeç burcu kadını kime aşık olur?

Gözü dışarıda olan erkeklerden hiç hoşlanmazlar, kendilerinde güven hissi uyandıracak erkeklerden etkilenirler. Yengeç burcu kadınını elde etmek istiyorsanız onu hayatınızın merkezine koyduğunuzu bilmesi gerekmektedir. Bu burcun kadınları çevresindekiler tarafından saygı duyulan ve sevilen erkeklerden çok hoşlanırlar.

Yengeç burcu kadini nasil erkek ister?

Yengeç burcu kadını güçlü ve ne istediğini bilen erkeklerden hoşlanır. Aynı zamanda romantik ve duygusal yapıda bir erkek ile de çok mutlu olacaktır. Yengeç burcu kadını asla aldatmayacak iyi bir erkekten hoşlanır.

You might be interested:  Hangi Burç Daha Güçlü?(Çözülmüş)

Yengeç kadını hangi burçlarla anlaşamaz?

“Evine ve sevdiklerine bağlı, koruyucu ve huzur isteyen Yengeçlerin anlaşamadığı tek burç Oğlaklardır. ” Yengeçlerin kendileri aynı gruba dahil olduğu Akrep ve Balık burçlarıyla iyi geçinir. Yengeç duygu insanı olduğu için su grubuyla iyi anlaşabilirken Oğlaklarla bu durum tam tersine dönmektedir.

Yengeç burcu 2021 neler bekliyor?

Yengeç burcunu 2021 ‘de neler bekliyor? Bu yıl sizler için oldukça rahat ve keyifli olacak. Tüm ödülleri yavaş yavaş 2021 yılında alacaksınız. Bu yılın sizler için zengin ve servet elde edebilme fırsatları yakalayacağınız bir yıl olduğunu söyleyebiliriz.

Kova burcu kadını hangi burç erkekle evlenmeli?

Kova burcu kadınının genellikle yengeç, kova, akrep ve başak burçları ile cinsel çekimleri uyuşur. Fakat özgürlüğüne düşkün olan kova burçları, yengeç burcu ile çok iyi bir aşk yaşasa da evlilikte daha çok ikizler ve terazi ile mutlu olur.

Yengeç hangi burçla anlaşamaz?

Yengeç burcunun anlaşamadığı burçlar arasında ilk sırada oğlak gelirken ikinci sırada kova gelir. Yengeç burçları genel anlamda sinsi ve içten pazarlıklı olan kişilerdir. Bu kadar planlı ve programlı hareket eden yapıda oldukları için oğlak burçları pek de sevmezler.

Terazi burcu kadını hangi burç erkeği ile anlaşır?

Hayatlarında aslan burcu erkeği olan terazi kadınları hiçbir zaman karar almak zorunda kalmaz. Çevresine karşı çok düşkün ve duyarlı olan özgürlüğüne düşkün kova burçları terazi kadınları ile çok iyi anlaşırlar. Çünkü bu ikili her zaman aynı şeyi düşünür ve genellikle de aynı dili konuşurlar.

Yengeç burcu kadını zor mudur?

Yengeç burcu kadını Zodyak’taki zor anlaşılan kadınlardan biridir. Duygusal dengesizlikleri sık sık gerçekleşir ve fakat sebepleri belirsizdir. Bu kadın için öncelikli olan şey sevmek ve sevilmektir. Cinselliği de konservatif yaşar ve kolay kolay güvenmediği insanlarla beraber olmaz.

You might be interested:  Hangi Burç Hangi Işi Yapmalı?

Yengeç burcu kime aşık olur?

Yengeç burcu erkeği sadık, huzur ve güven veren kadınlardan hoşlanır. Sonsuz sevgisini gösteren, kendisi için fedakarlıklarda bulunan kadınlardan hoşlanır.

Yengeç burcu kadını sadık mıdır?

Yengeç burcu kadınlar, sevdiği kişiden ayrılsa bile kolay kolay bir daha kimseyle birlikte olmaz. Sevdiğine sadık olmaları onları en çekici yapan özelliklerinden birisidir. Tek gecelik bir ilişkiyi asla istemezler. Hafızası oldukça kuvvetli olan yengeç burcu kadınlar, kolay kolay hiçbir şeyi unutmazlar.

Yengeç burcu kadını nasıl elde edilir?

1) Yengeç kadınına karşı dürüst olun Bir yengeç kadınını kolay kolay kandıramazsın. Yengeç burcu kadını dürüstlüğe çok önem verir. Yengeç burcu kadınına karşı dürüst olun çünkü sezgileri çok güçlüdür yalan söylemeye kalkarsanız hemen fark ederler. Yengeç burcu kadınını kandırmaya kalkarsanız işiniz çok zor demektir.

Yengeç burcu kadını neleri sevmez?

Yengeç burcu, arada kalmaktan ya da belirsiz durumlar ile başa çıkmak zorunda kalmaktan nefret eder. Yengeç burçları hayatı daha akışında ve rahat yaşamayı sever. Disiplin edilmekten hiç hoşlanmazlar. Otorite figürlerini sevmezler.

Yengeç burcu aldatır mı?

Yengeç burcu sürekli ilgi ve şefkat bekler Ona yeteri kadar ilgi ve şefkat göstermezseniz sizi aldatabilir. Ayrıca sürekli eleştiri de onu aldatmaya götürebilir Yengeçler sadık burçlardandır, suçluluk hissi yaşamaya eğimli oldukları için kolay kolay baştan çıkmazlar

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *