Yıldız Tilbe Hangi Burç?(Doğru cevap)

Yıldız Tilbe 16 Temmuz doğumlu bir Yengeç Burcu Kadını.

Yıldız Tilbe Alevi mi?

Yıldız Tilbe, 1966 yılının 16 Temmuzunda İzmir’de doğdu. Zaza ve Kürt asıllıdır. Annesinin adı Altun Tilbe, babasının adı Ali Tilbe ‘dir. Tilbe ‘nin kendi sözleriyle; babası Ağrı’lı bir Sünni Kürt, annesi ise Tunceli’li bir Alevi Zazadır.

Sezen Aksu burcu ne?

Sezen Aksu 13 Temmuz 1954 doğumlu ve yengeç burcu.

Yıldız Tilbe ne zaman doğdu?

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Gültepe semtinde doğan Yıldız Tilbe, Kürt ve Zaza kökenli ailesinin altı çocuğundan en küçüğüdür. Ailesi içinde “Yadigar” takma adıyla hitap edilmiştir. Tuncelili ve Zaza kökenli olan annesinin adı Altun, Ağrılı ve Kürt kökenli olan babasının adı ise Ali’dir.

Yıldız Tilbe neler yaşadı?

18 yaşından önce evlenmiştir.Evliliğinden “Sezen Burçin” adında bir kız çocuğu dünyaya getirmiştir. Daha sonra 5 yıl evli kaldığı Güngör Karahan’dan ayrılmıştır. Sonraları İzmir’de çeşitli gece kulüplerinde şarkıcılık yapmaya başlamıştır.

Yıldız Tilbe’nin babası kimdir?

Şebnem Ferah da Koç burcu olarak oldukça tutkulu ve ateşli bir karakter!

Zerrin Özer burcu ne?

4 Kasım 1957’de doğan Zerrin özer Akrep burcu.

Teoman burcu ne?

Sizin yüzünüzden seks yapamıyorum.” – Teoman, Akrep burcu.

Yıldız Tilbe kiminle evlendi?

Daha sonra albüm teklifi alan Tilbe, ilk kez 1994’te Delikanlım isimli albümünü yayınladı. Ayrıca bu dönemde çok sayıda sanatçıya şarkılarını verdi ve vokaller yaptı. 1990’un sonlarına doğru, İstanbul, Bursa ve Eskişehir’de sahneye çıktı. 2001’de çıkarı çıkardığı ‘Gülüm’ adlı albümü ile popülerliği arttı.

You might be interested:  Kasım Ayında Doğan Hangi Burç Olur?(Doğru cevap)

Yıldız tilbenin annesi kim?

Beşyıldız Novella nerede sorusuna İstanbul Anadolu yakası Pendik ilçesine bağlı Kurtköy bölgesinde inşa edildiğini söylemek mümkün. 109 adet daireden oluşan projede banka kredisi ile konut sahibi olunabiliyor

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *