Tel: 05395092313
Email: iletisim@neoder.org
Nefesin En Büyük GücündürÇiftin Nefesi ile Tanıştınız mı?Torus Nefesi ile Enerjini Dengele

Nefesin En Büyük Gücündür

Round Nefes ile Kaderinin Farkında Ol...

Read More

Çiftin Nefesi ile Tanıştınız mı?

Sadece Nefes Akademisinde

Read More

Torus Nefesi ile Enerjini Dengele

Nefesini Kalbinden Başlat, Kozmik Kalbe Bağlan! Dünyayı Şifalandır.

Read More

Rüya Dizimi BAH’RA Çalışması

dreams

Rüya ve Zaman

BAH’RA Çalışması, rüya analizinin “Birleşik Alan” içinde yapıldığı özel bir çalışmadır.

Birleşik Alan Nedir?

“Evrende parçacık olarak adlandırılan her şey, evrendeki tüm kuvvetler, varlık okyanusundaki dalgalardır. Bu alan birleşik alandır, maddesel olmayan bir alandır. Bu alan bilincin alanıdır. Bizim kendimizi tek ve ayrı hissetmemize rağmen var olan bilinç tektir. Gezegenler planetler, ağaçlar, insanlar, hayvanlar, bu birleşik süperstring alanın altındaki dalgaların titreşimiyiz. Bizler o tek bilinci, sinir sistemimiz filtresiyle bireyselleştiriyoruz. Aslında nefs kavramı evrenseldir ve bunu bilmeyi, bilmeyi deneyimlemeyi de aydınlanma olarak adlandırabiliriz.

Bilimsel bakıştaki herkes maddesel bir evrende yaşadığımızı düşünür. Sabit duran kıpırdamayan ölü bir evrende yaşamadığımızı ve evrenin soluk alıp veren bir canlı olduğunu anlamamız çok zordur bu yüzden. Oysa Evren bilinçlidir.

Parçacık fikrinin dalga fonksiyonu ile yer değiştirmesiyle başlayan kuantum alan çalışmaları ile sabit duran, cansız, ölü evren düşüncesi değişmiştir. Lineer uzayda yol alan bir vektör ile düşünce enerjisi için aynı yetkiler geçerlidir. Evrenimiz bir düşünce evrenidir. Kuantumda ne kadar alta daha alta inerseniz, evren ölü olmaktan kurtularak daha canlı, yaşayan bilinçli bir hale gelir. En dipteki süpersting dediğimiz alana indiğimizde tüm parçacıkların ve evreni yöneten tüm yasaların tek bir kaynağı vardır. Bu birleşik alan, maddesel olmayan, dinamik, kendinin farkında olan tek bir zekâdır. Bilgi bu zekânın kaynağıdır. Bilgi dalgaları ise potansiyel elektronlardır. Bu “potansiyel elektron” alanı sürekli dalgalanır. Bu dalgalanma saf potansiyel okyanusudur. Soyut varlık okyanusudur. İşte bu okyanusa biz, “Birleşik Alan” diyoruz.”

kuantum

Potansiyel Okyanusu

Birleşik Alana Nasıl Bağlanırız?

Genellikle bu bağlantıya niyet ederek bağlanılır ama sıradan durumlarda da bu bağlantıyı yaşadığımız ve hissettiğimiz anlar vardır. Eşzamanlılık, kablel vuku, dejavu, niyet ettiğimiz bir durumun tesadüfmüş gibi karşımıza çıkması, sorduğumuz bir soru için herhangi bir olay ya da nesne ile cevap gelmesi, dünyanın herhangi bir yerinde ortaya çıkan bilginin diğer bir uçta da ortaya çıkması gibi durumlar, bu sıradan an bağlantılarına örneklerdir.

Ama potansiyel okyanusuna bilerek, isteyerek ve niyet ederek bağlantı yaptığımızda özel cevaplar alırız. Birleşik alanda mekân, zaman ve madde kısıtlaması olmadığından çok fazla işlev meydana gelebilir. Niyet ederek özel bir çalışma ile Tek’e bağlanıldığında, benliğimizi ortak dünya realitesine bağlayan bağlantı noktası devre dışı kalır, ya da bir süreliğine askıya alınır. Toltek’ler bu bağlantı noktasına, “Birleşim Noktası” (assemblage point) der.

Birleşik Alana bağlanma çalışması, aile ve atalar, kavramlar, hikâyeler, mitler, olaylar üzerinde uygulanabiliyor. Ağa bağlandığınızda sizin kendi bilgi kaynağınızda olmayan bilgilere erişirsiniz. Rüyaların, hem bilinçaltı kayıtları, hem paranormal özellikleri nedeniyle zaman ve birleşik alan ile direk bağlantısı vardır.

Rüya Nedir?

Rüya, günlük duyuların dışındaki algıdır ve uykuda iken gerçekleşir. Rüyaları yönetebilmek ve rüyalardan hayatımızla ilgili mesajlar almak, hayal değil bilimsel bir gerçektir. Rüya mesajlarını okuyabilmenin yolu;  madde-zaman ilişkisini ve beyin(lerimiz) hakkındaki gerçekleri öğrenmekten geçer. Bilinç ve bilinçaltı-dışı bilgileri rüyayı analiz etmek için ana kaynaktır. Rüyalar, sadece bilinçaltı-bilindışından değil, paranormal alanda da beslenir. Geleceğini rüyasında gören kişi oranı %20 dir.

Rüyalardaki zaman olgusu ile dünyasal zaman olgusu birbirinden farklıdır. Rüya ve dünyasal gerçeklik arasındaki zaman akış farkı, karnımızdaki ikinci beyin ile takip edilir. İkinci beynin kayıtları, birinci beyin tarafından çözümlendiğinde, rüyada gelen mesajları algılayabilir ve rüyaların farkındalığını geliştirebiliriz.

Rüya metaforlarının anlamları, kişilerde değişlik gösterir. Rüyalar; her birey için kendi sembollerine göre kendisi tarafından değerlendirilmelidir. Her bireyin kendi rüyalarının mesajlarını okuyabilmesi için, kendi sembollerini tanıması, kendi zaman algısını incelemeyi ve yönetmeyi öğrenmesi gerekir.

Rüya Analizi Evreleri

Analiz için rüyanın çerçevesini çizmek.

Rüyanın temasını ve duygusunu bulmak.

Rüyadaki kişiler, nesneler, olaylar.

Rüyanın metaforlarını bulmak.

Rüyanın özetini yapmak.

bak

Rüyalar, Zamanlarınızın Mesajlarını Taşır

Birleşik Alanda Rüya Analizi Nasıl Yapılır?

Rüyaları analiz etmek ruhsal derinliğinizi ortaya çıkarır. Psikolojik rüyalar analiz edildikçe bilinçaltı temizlenir ve ruhsal farkındalık yükselir.

Rüyalar; bilinçaltımızdan, atasal geçmişimizden, ortak bilinçten, gelecek potansiyellerimizden ve birleşik alandan mesajlar verir.

Birleşik alan, maddesel olmayan, dinamik, kendinin farkında olan tek bir zekâdır. Bilgi bu zekânın kaynağıdır. Bilgi dalgaları ise potansiyel elektronlardır. Bu “potansiyel elektron” alanına girdiğimizde kendimize dönüşüm ve şifa için gereken bilgilere ulaşabiliriz.

Bert Hellinger’in Aile dizimi çalışması, zululu şamanların atalarıyla birleşik alanda kurdukları iletişim sonucu gerçekleşen şifalanmadır. Atasal yüklerden özgürleşmek gibi, arketip bilinçaltından ve bireysel bilinçaltından da özgürleşmek, şifa ve farkındalık getirir.

Bah’ra çalışması, görülen bir rüyanın, Birleşik Alan içine girerek, rüyadaki kişilerin, nesnelerin ve olayların dizimi ile yapılan bir rüya dizim çalışmasıdır. Rüyaya yansıyan ruhsal tablo, birleşik alan içinde analiz edilerek şifalandırılır. Tıpkı aile diziminde olduğu gibi kişiler, rüya içindeki kişi ve nesnelerin yerine geçerek rüyayı görene mesajları verirler.

Alınan mesajlar aracılığıyla rüyayı görenin yaşamına kurulan köprüler, kişinin hayatında çözülmeler ve şifalanmalar getirir.

BAH’RA (Birleşik Alan Havuzunda Rüya Analizi); Nesrin Dabağlar’a ait özel bir çalışmadır. Her türlü hakkı, Neoglance Markası ve Neoglance Eğitim ve Kültür Derneğine aittir, kopyalanamaz, kullanılamaz.

Nesrin Dabağlar

İletişim: 0539 509 23 13

 

 

 

Fesih Nefesi

Yaptığınız hayat anlaşmalarının eseri ve esiri olduğunuzun farkında mısınız? Hayat boyu anlaşmalar yaparız; dürüst olma anlaşması, temiz tertipli olma anlaşması, sabırlı olma anlaşması, sessiz olma anlaşması,

Read More
Dedektif Nefes

Kavram ve kişiler ile sizin ilişkiniz hangi duyguya bağlı ise, o duyguyu üreten endokrin bezin sorumluluk alanında enerjisel blokaj ve zamanla da fiziksel rahatsızlık yaşarsınız. Bedeninizdeki her hastalığa karşı hayatınızda […]

Read More
Rahim Nefesi (Double Nefes)

Rahim Nefes Çalışması, sıradışı bir nefes çalışmasıdır. Eski Kızılderililerden Toltek  Uygarlığında, kadının gücü ve Rüya farkındalığı büyük önem ve farklılık taşırdı. En usta şamanlar, doğum yapmış, bilge kadınlardı. Kadınlar enerjiyi bükme […]

Read More
Rüya Dizimi BAH’RA Çalışması

BAH’RA Çalışması, rüya analizinin “Birleşik Alan” içinde yapıldığı özel bir çalışmadır. Birleşik Alan Nedir? “Evrende parçacık olarak adlandırılan her şey, evrendeki tüm kuvvetler, varlık okyanusundaki dalgalardır. Bu alan birleşik alandır, […]

Read More
Torus Nefesi

İnsan bedeninde çakralar, Torusun merkezinden geçen ana hat üzerindedir. Tepe çakrası ile kök çakra arasındaki manyetik alanın merkez noktasında ise kalp çakrası vardır. Kalbin taşıdığı yüksek manyetik alan, bedenin etrafındaki […]

Read More