Bir Türlü Oturamadığınız Koltuğun Altında Bilinçaltınız Olabilir!

Makam Koltuğu

Makam Koltuğu

Güzel ve başarılı. İki çocuk annesi. Enerjisi yüksek ve yaşamı seviyor. Çocuklarının babasından ayrılmış ve mahkeme aşamasında. Danışma için geldiğinde, eski eşin boşanma hakkında zorluk çıkaracağından kaygılı, ekonomik gelecek korkusu olan, tezcanlı, aceleci, hafif aksiyetesi vardı. Fiziksel olarak da şişkinlik, bağırsak tembelliği, uykuya dalma güçlüğü ve yorgun uyanmalar ve değişik bölgelerde beden ağrıları yaşıyordu.

*Önce bütün bedeniyle (Üst akciğer- diyafram birlikte) nefes almasını sağladık. Karın bölgesinde Psoas nefes çalışması ve Mavi Elmas enerjisi ile blokaj temizliği yaptık. İlk seans sonrası hızlıca bağırsak tembelliği ve uyku sorunu tamamen iyileşti. Rahat ve kolaylıkla uykuya dalmaya, dinlendiği uykular uyumaya, canlılık içinde uyanmaya başladı, ki bu durum, konuya uzak ve önyargılı duran sınav stresli kızını da şaşırtarak nefes eğitimi almaya davet yarattı.

*Sonra, boşanma işlemlerinde yaşadığı engeller ve ayrılma zorluğu üzerinde çalıştık. Zihniyle boşanmayı istiyor olsa da, bilinçaltında evli kalmasını isteyen bir kalıp inanç ve engel enerjisi olduğunu anladık ve bunu bulmasını istedik. Ve buldu 🙂 Evlenirken eşinin soyadını çok beğenmiş ve kendisine yakıştırmıştı, çünkü bir nevi sultanlık tanımı taşıyordu o soyad. Boşanmak istese de soyadından vazgeçmek istemeyen, o soyadını sahiplenen bir alt egosu olduğunu gördü. Varlığından şu mesaj gidiyordu evrene: Tamam o bana ben ona eşlik etmeyelim, ayrı olalım ama soyadım dursun bende, bu yüzden mahkemeye ve evliliğin bitmesine gerek yok… Bu bilinçaltı kalıbını bulduktan sonra mahkeme gününü kolaylıkla aldı…

*Çok çalışkan ve başarılı bir bankacı olan bu kadın, hakkı olan müdürlük liyakatına asla kavuşamamıştı yıllardır. Bu konuda pek çok ilginç hikayesi vardı müdürlüğün kapısından döndüğü… Bu noktada temizlemesi gereken bazı inanç kalıpları ile karşılaştık. Müdür olabilmek için, namusluluk- etik- saygınlık- onurluluk ilkelerinden vazgeçmesi gerektiğine dair inançları için Access Bilinçaltı temizliği yapıldı. Asıl sürprizi bu konuyla ilgili bilinçaltı nefes çalışması sırasında yaşadık. Lise yıllarında aşık olmuş, sözlenmişti. Sürekli birlikte olduğu bu genç birden bire hızlıca kanserden ölmüştü. Gencin ailesi bu hızlı ölümle ilgili ağır travma yaşayarak, “bizden çok seninle vakit geçiriyordu, ona doyamamadık, suçlu sensin, o öldü, sen yaşıyorsun” diyerek ağır suçlamalarda bulunmuştu. Vaktiyle yaşadığı bu travmanın tarihini, ayını, yılını bile hatırlamıyordu. Ama  bilinçaltı bunu unutmamıştı. Nefes çalışması sırasında “Neden müdür olamıyorsun” diye sordum, aşırı bir nefes daralması ve ölüm hissiyle yerinden fırladı camları açmak zorunda kaldık. Neden ölüm duygusu yaşadığı sorusunu sormaya devam ettim ve ağlayarak şu yanıtı verdi:

“O öldü, ben yaşıyorum, bu yüzden suçluyum, hayata başarılı ve mutlu olarak devam edersem ona ihanet etmiş olurum. Bu yüzden üniversiteye bile gitmedim, eğitimi bıraktım, mutsuz olacağım bir eş seçtim, (ayrılacağı eşi ona karşı ruhsal ve fiziksel olarak aşırı ilgisizdi). Müdür olursam da suçluyum, o bunu yaşayamadı, o öldü, ben hayata hem mutlu hem başarılı olarak devam edersem, onun anne ve babası haklı çıkar.”   

O da ben de şaşkındık, bu olaydan bahsetmişti ama, müdür olma isteğinin altındaki blokajın bu olduğunu ne o ne ben asla tahmin etmemiştik…

Dakikalar boyunca ölüm hissi ve daralma devam etti, özel enerji çalışması ile ölen eski sevgilinin varlığı ile iletişim kurduk. Ağlayarak onun gitmemiş olduğunu ve artık göndermesi gerektiğini idrak ederek, eski sevgili ile vedalaştı ve içinden çıkıp gittiğini bariz bir şekilde hissederek büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Gelecek günlerde zaten başarı ve liyakatla hakettiği banka müdürlüğü koltuğuna oturmasını inançla bekliyoruz 🙂

Bilinçaltınız yaşadığınız hayatın gizli sırlarının anahtarlarıyla doludur. Hangi kaderinizin altından hangi inancınızın çıktığına şaşırabilirsiniz siz de. DİKKAT!

Nesrin Dabağlar

Not: Son seans 12 Kasım 2016 Cuma günü uygulanmıştır.