Yaşam Koçluğu Nedir?

Özgürlük Mutluluktur

Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu, öncelikle tüm potansiyellerinizi ortaya çıkarabilmek, her konuda geleceğe yönelik vizyonlarınızı doğru tespit edebilmek ve gerçekleştirebilmek için danışılan kişi ile sizin aranızdaki uyumlu ve düzenli bir çalışma ilişkisidir.

Yaşam koçu sizin yaşamınız için karar verici olmaz. Yaşamınızı sizin kendi seçimleriniz belirler. Ancak size farkındalık kazanmanız için aynalık eder ve yardımcı olur. Hedeflerinize, isteklerinize ulaşma yolunda iken, kendi bilincinizde oluşturduğunuz blokajları çözümleyebilmeniz için profesyonel yöntemlerle size rehberlik eder, yol gösterir.

İç motivasyonunuzu oluşturmanız için size sunacağı destekler ile zihinsel düzeyde seçeceğiniz kelimelerden, bakış açınıza kadar farkındalığınızı geliştirir. Yaşam koçu, kendinizle ilgili gelişim sağlayabilmeniz için yöntemler göstererek sizi cesaretlendirir ve donatır. Duygusal ve zihinsel engellerinizden özgürleşerek, bağımsız olarak yaşamınıza devam etmenizi sağlar. Yaşam koçunuz, sizi kendisine bağımlı kılmaz.

Gözünüzde büyüyen, bir türlü içinden çıkamadığınız güçlüklerinizle ve korkularınızla yüzleştirecek bir uzmana ihtiyaç duyuyorsanız, işte o kişi bir Yaşam Koçu olmalıdır. Onun size yaşatacağı farkındalıklarla önünüzdeki en büyük bariyerleri yıkarak, yaşamı ve kendi potansiyellerinizi fark edersiniz.

Haydi o zaman…

Farkındalık ve dönüşüm için potansiyellerinizi keşfetmeye bekliyoruz…

Nursen Sevdasız