Sizi Bilinçaltınız Yönetiyor

Bilinçaltı

Eğer siz kötümser biriyseniz, sizin biyolojik bilgisayarınız çoğu kez o yönde yüklü ve yoğun olur. STEVE CHANDLER

Bilinçaltı yaşam boyu ifade ettiğiniz sözleri, düşünceleri dikkate alır ve kaydeder. Söylediğiniz bu sözleri de hayatınızın bir gerçeği yapmak için çalışır. Çok para kazanmanın zor olduğunu sıklıkla söylerseniz, bu düşüncenizi bilinçaltınız emir kabul ederek, para kazanma konusunda her zaman zorlu bir mücadele içinde olmanızı sağlar. Sözleriniz sizin yaşamınızı şekillendirmeye başlar. Bunu farkında olmadan yapmaya başlarsınız.

Bilinçaltınızın iyileştirici gücüne inanmaya başladığınızda yaşamınızda bir  çok şeyi değiştirmeye başlarsınız. Eski inanç ve kalıplarınızı değiştirmek, bilinçaltınızı yönetmek ve kontrol etmekle mümkündür.

Bilinçli olarak söylediğiniz afirmasyonlar (olumlama) ile bilinçaltınızı etkilersiniz.

Afirmasyonlar, bilinçaltınızda yer alan, dış dünyanızın akışını belirleyen, her gün sıklıkla tekrarlanan etkisi güçlü olumlu ifadelerdir. Bu ifadeleri söylerken dikkatinizi cümlenin duygusuna ve niyetine odaklamalısınız.

a-Artık hasta değilim

b- Ben sağlıklı ve güçlüyüm

Bu ifadelere baktığımızda, birincisi aslında olumsuz, ikincisi ise olumlu. Belki aynı şeyi anlatmaya çalışıyor ama bilinçaltınız yorum yapmaz ve direk olduğu gibi kelimeleri kaydeder.

Ne düşündüğünüze, bilinçaltınıza hangi düşünceleri ilettiğinize dikkat edin. Bilinçli bir şekilde aldığınız olumlu ifadeler evrenle uyum içinde titreşerek size tekrar yansıyacaktır.

Bilgisayarımızda kayıtlı işe yaramayan her şeyi nasıl tek tuşla silebiliyorsak, bunu zihnimizde ve bedenimizde oluşan blokajları yok ederek de yapabilmeliyiz. Hayatınızı daha kaliteli, mutlu ve sağlıklı bir şekle dönüştürmek istiyorsanız bilinçaltınızı yeniden programlamalısınız.

İşte bu noktada hayatınızı kolaylaştırıcı araçlar olark; Access Bars ve Nefes tekniklerini öneririm. En hızlı ve en etkili çözüm ortakları…

Oldukça pratik olan bu yöntemler her anda bilinçli olmanızı ve bunu engelleyen tüm blokajlarınızı yok etmenizi kolaylaştırır. Çocukluğumuzdan bu yana getirdiğiniz her türlü olumsuz  inanç ve bakış açıları temizlenir.

Access Bars ve nefes çalışmaları ile kişilerin hayatında, her türlü sorunların temelinde yatan ruhsal, zihinsel ve duygusal sebeplerin elimine edilmesini kolaylaştırıyoruz. Nefes ve Access bars ile hayat boyu  karşılaşılan her türlü duygu durumları ve bakış açıları ile nasıl mücadele edeceklerini, anlık duygu durumlarını nasıl değiştirip yönetebileceklerini ve zihin programlamayı hedefleyen konuşma dilini nasıl değiştireceklerini aktarıyoruz.

Siz de bilinçaltınızın iyileştirici gücüne inanarak bu iyileşme sürecini başlatabilirsiniz. Bilinçaltınızın gücüne gerçekten inanın. Bu süreci bizimle yaşamak isterseniz bireysel çalışmalarımız için iletişime geçebilirsiniz.

Neşeli olduğunuz zaman vücut kimyanız değişir; böylece motivasyonunuz da artar ve enerjinizde yeni sıçramalar olur. STEVE CHANDLER

Nursen Sevdasız

Nefes ve Bilinçaltı Teknikleri Uzmanı

0532 7762417