BAH’RA: RÜYA DİZİMİ ÇALIŞMASI

BAH'RA RÜYA DİZİMİ

BAH’RA RÜYA DİZİMİ

BAH’RA rüyalar ile yapılan aktif bir çalışmadır…

Rüyaları analiz etmek ruhsal derinliğinizi ortaya çıkarır. Psikolojik rüyalar analiz edildikçe bilinçaltı temizlenir ve ruhsal farkındalık yükselir.

Rüyalar; bilinçaltımızdan, atasal geçmişimizden, ortak bilinçten, gelecek potansiyellerimizden ve birleşik alandan mesajlar verir.
Birleşik alan, maddesel olmayan, dinamik, kendinin farkında olan tek bir zekâdır. Bilgi bu zekânın kaynağıdır. Bilgi dalgaları ise potansiyel elektronlardır. Bu “potansiyel elektron” alanına girdiğimizde kendimize dönüşüm ve şifa için gereken bilgilere ulaşabiliriz.

Bert Hellinger’in Aile dizimi çalışması, zululu şamanların atalarıyla birleşik alanda kurdukları iletişim sonucu gerçekleşen şifalanmadır. Atasal yüklerden özgürleşmek gibi, arketip bilinçaltından ve bireysel bilinçaltından da özgürleşmek, şifa ve farkındalık getirir.

Bah’ra çalışması, görülen bir rüyanın, Birleşik Alan içine girerek, rüyadaki kişilerin, nesnelerin ve olayların dizimi ile yapılan bir rüya dizim çalışmasıdır. Rüyaya yansıyan ruhsal tablo, birleşik alan içinde analiz edilerek şifalandırılır. Tıpkı aile diziminde olduğu gibi kişiler, rüya içindeki kişi ve nesnelerin yerine geçerek rüyayı görene mesajları verirler.

Alınan mesajlar aracılığıyla rüyayı görenin yaşamına kurulan köprüler, kişinin hayatında çözülmeler ve şifalanmalar getirir.

Nesrin Dabağlar