2018 Aşk & Astroloji

AŞK

2018 yılında burçların aşk hayatı

Yarım kalan eski aşklar, eski aşıklar veee yeniye yer açmasını bilene yepyeni aşk dolu birliktelikler yılı…

Bu yıl her birimiz partnerimiz ile üstatlığımızı gerçekleştirmek için donatıldık, ustalaşmaya hazır mıyız?

Tüm burçlar için özellikle aşağıda belirteceğim Retro tarihlerinde yanlış anlaşılmalara, kırılmalara, kızgınlıklara, alınganlıklara aman dikkat !!!

Fevri davranışlarda bulunursanız Retro geçtikten sonra “ben niye böyle davrandım?”  “keşke” demek istemiyorsanız, hemen aşağıdaki tarihleri takvime kayıt ediyorsunuz.

Retro Tarihleri ( Tüm Burçlar dikkat edin)

22 Mart – 15 Nisan Koç Burcunda Merkür Retro

26 Haziran – 13 Ağustos Kova Burcunda Mars Retro

26 Temmuz – 18 Ağustos Aslan Burcunda Merkür Retro

13 Ağustos – 27 Ağustos Oğlak Burcunda Mars Retro

6 Ekim – 30 Ekim Akrep Burcunda Venüs Retro

30 Ekim – 16 Kasım Terazi Burcunda Venüs Retro

18 Kasım – 1 Aralık Yay Burcunda Merkür Retro

1 Aralık – 5 Aralık Akrep Burcunda Merkür Retro

Koç Burcu

Sevgili Koçlar, 6 Mart ile 21 Mart arasında Venüs sizin burcunuzda, ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili sizi sınavlara tabi tutacak.

Merkür sizin burcunuzda Retroya başlayacağı için özellikle lütfen sakin ve temkinli olun, yok eğer ilişkiniz/evliliğiniz bitmesi gerekiyorsa, sizi yıpratıyorsa, düzeltmek için çok uğraştınız ve başaramadıysanız, 15 Mayısa kadar bekleyin bir daha deneyin.

Bekar, ilişkisi olmayan Koçlar, bu yıl aşk kapınızı çalabilir, lakin seçimlerinizi eski alışkanlıklar göre yaparsanız, bu yıl alınacak dersler partnerlerden kaynaklı olacağı için, kısa süreli olabilir. Hayatınızda biri olsun diye ilişkiye başlamayın, başlarsanız, ilişki bu yılı sınavlarla geçirebilir.

Sen sabırsızlığın ile ünlenen Sevgili Koç, bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Doyumsuz, aceleci, sabırsız yanımın bana ve çevreme hasar verdiğini görüyorum. Varlığımdaki çocuğu dinginleştirmeye ve büyütmeye niyet ediyorum. Özenli sonuçların mükemmelliğini yaşamak ve büyümek için benliğime izin ve emir veriyorum..”

Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, heyecanlı bir yıla hazır mısınız? Her daim sakinliği ile var olan doğanız bu yıl Mayısın ortalarından itibaren hareketlenecek. Ortaklaşa yapılacak işler ve işbirliği gündeminizi meşgul edecek. Bekar Boğalar için hareketlilik eşittir yeni aşk ilişkisi diyebiliriz. Evli Boğalar için ise mutluluğunuza mutluluk katmanın yollarını zaten keşfetmiştiniz, şimdi onları uygulama zamanıdır. 31 Mart ile 24 Nisan arasında Venüs burcunuzda romantizm için mükemmel bir dönem, lakin lütfen Retrodan etkilenmeyin…

Siz ki sevgili Boğalar, her şey muhteşemken özellikle bu yıl ki Retroları da düşünürsek, hiç olmadık zamanda olmadık kıskançlıklara girip, sevdiğinizi kırmayın ve kırılmayın.

Sen kıskançlığını yönetemeyen Sevgili Boğa, bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Hayatımda özel hissettiğim insanları aşırı sahiplenme duygusunun bana zarar verebildiğini görüyorum. Bu duygunun yarattığı aşırı kıskançlık kalıbımdan özgürleşmeye niyet ediyorum. Sahiplenme duygumu gerektiği kadar dengede hissetmek ve yaşamak için tüm varlığıma izin ve emir veriyorum.”

İkizler Burcu

Sevgili İkizler 24 Nisan ile 19 Mayıs tarihlerini kendinizi yenilemeye adayabilirsiniz. Ne istiyorsanız onu yapın, şımartın kendinizi, çevre ne der demeyin. Yeni imajınız ile yeni bir döneme ve yeni bir ilişkiye hazırsınız. Evli İkizler ise eşinizi de yeni döneme hazırlayabilir, birlikte yenilikler için hazırlanabilirsiniz. Lakin en önemlisi fazlalıkları atın. Yeni siz ve yeni bir dönem sizi bekliyor.

İletişim sizin işiniz, fakat dinlemekten çok konuşmaya zaman ayırabiliyorsunuz, haklısınız o kadar çok konu ile uğraşıyor ve çevrenize uğraştığınız konular hakkında bilgileri yaymak istiyorsunuz ki, işte tamda bu yüzden sizin değişken özelliğiniz farklı algılanıyor. Partnerinize de konuşma hakkı tanıyın ki, size sevgisini ilgisini söze dökebilsin.

Senin diyaloglarda karşı tarafa da imkan vermen gerekiyor Sevgili İkizler, bu yıl daha net bir iletişim için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Kendimi ifade etme sırasında zaman sınırlarını bazen aştığımı görüyorum. Kendimi ve çevremi yormadan kısa ve net ifade etmek için varlığıma izin ve emir veriyorum.”

Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler çok duygusalsınız, bu yıl sizin için ilişkilerin ve aşkın yılı, lakin duygusallığınızın fazlalığı önce sizi sonra karşınızdakileri yıpratıyor. Denge için ilişkilerinizde bağımlılığınızı kontrol altına almanız gerekmektedir.

Özellikle 19 Mayıs ile 13 Haziran arasında Venüs sizin burcunuzda, romantizmin, aşkın öne geçeceği zaman diliminde olacaksınız, lakin Retrolardan kaynaklanan alınganlıklara dikkat etmenizi öneriyorum.

Sen çok duygusalsın ve sevdiğine bağlılığını bağımlılık haline getirebiliyorsun Sevgili Yengeç, bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Kişilere bağımlılık duygumun adını sevgi olarak değerlendirdiğimi kabul ediyorum. İrade gücümü geri kazanarak, bağımlılıklarımdan özgürleşmek için tüm varlığıma ve alt benliğime izin ve emir veriyorum.”

Yeni Dönem Başlıyor

Aslan Burcu

Sevgili Aslanlar, 13 Haziran ve 10 Temmuz arasında Venüs burcunuzda, ayrıca bu yıl tutulmalar da sizin burcunuzda gerçekleşmekte olduğu için aşk ve ilişkilerinizde bir dönem kapanıyor, yeni bir dönem açılıyor. Bitişler, yeni başlangıçların gerçekleşmesi için gereklidir. Detaya gerek yok değil mi, siz anladınız. Eğleneceğiniz, heyecanınıza heyecan katacağınız bir yıl olacak.

Tutulmalar ile tutulup kalmayacak, aksine özellikle aşk hayatınız gönlünüzce olacak, Merkür Retrosunda sakin kalmakta yarar var.

Sen gizli romantik Sevgili Aslan, bu yıl romantik partnerin eksikliğini mi hissediyorsun? O zaman bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Yaşamımda eksikliğini hissettiğim kendi karşı cins kutbumu aramaya ve bulmaya niyet ediyorum. Yalnızlık ve arayışla yapmış olduğum tüm negatif anlaşmaları iptal ediyor, olumsuz duygularımdan şimdi özgürleşiyorum. Arayışında olduğum her beklentimin yaşamımda dengeyle gerçekleşmesi için tüm varlığıma izin ve emir veriyorum.”

Başak Burcu

Sevgili Başaklar, 10 Temmuz ile 6 Ağustos arasında romantizm için, deniz, kum güneş aşk için en güzel tarihler olacak, lakin partner ilişkilerinizin sorgulanacağı bir yıla hazır mısınız? Evli iseniz evliliğinizi sorgulayacaksınız, bekar iseniz hoşlandığınız kişiyi devamlı sorgulama moduna geçebilirsiniz. Partner sizin aynanızdır, partnerinizde gördüklerinizi öncelikle kendinizde arayıp, düzeltmenizde yarar var.

Seni fazla mükemmel olmak yormaya başladıysa Sevgili Başak, bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Evrenin tüm akışının kendi içinde mükemmel olduğunun farkındayım. Kendi mükemmellik kriterlerimi evren ile buluşturmak için zihnime ve yaşam akışıma izin ve emir veriyorum.”

DENGE

Terazi Burcu

Sevgili Teraziler bu yıl sizin gezegeninizi Venüs neredeyse sizden ayrılmıyor. Aile, aşk ve mutluluk için ağlamadan, sızlanmadan ustalaşmaya hazır mısınız? 6 Ağustos ile 5 Ekim tarihleri arasında doyasıya aşkınızı yaşayın. 5 Ekim ile 16 Kasım arası ilişkinizi sorgulayabilirsiniz, 16 Kasım sonrası karar verirsiniz.

Sen Sevgili Terazi, ruh eşin için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Yalnızlıkla ve yalnızlık acısıyla yapmış olduğum tüm anlaşmaları iptal ediyor, eksiklik ve yalnızlık duygumdan özgürleşiyorum. Hayatımda olması gereken tüm dost varlıkların ve gerçek eşimin yaşamıma girmesi için tüm varlığıma şimdi şu anda izin ve emir veriyorum.”

Akrep Burcu

Sevgili Akrepler bu yıl tutkulu aşk yaşayacağınız bir yıl, Ocak ayı boyunca siz gizemli Akrepler biraz daha önde, biraz daha aktifsiniz. Venüs 9 Eylül 31 Ekim ve 3 Aralıktan 2019 yılının Ocak ayına kadar sizin burcunuzda misafir olacak. Hem tutkulu hem de aşk dolu zamanlarınız geçecek lakin aynı zamanda yanlış anlaşılmalara hiç yok yere ilişkinizi kıskançlık krizleri ile zedelemeyin derim. Jüpiter’in katkısı ile gizeminizi değil, varlığını genişletin, çıkın dışarı ve istediğiniz kişi olun.

Sen Sevgili Akrep, küllerinden yeniden doğmanı sağlamak için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“ Hayat boyu karşılaştığım tüm zorluklarda gücümün tükenerek eksildiğini görüyorum. Tüm potansiyel güçlerimle yaşamda yeniden doğabilmek için tüm varlığıma izin ve emir veriyorum.”

Yay Burcu

Sevgili Yaylar bu yıl sizin için geçen üç yıla oranla daha hareketli bir yıl olacak. 26 Ocak ile 17 Mart arası proaktif davranırsanız, hem bu yıla hem de gelecek yıllara temel atmış olursunuz. Evli Yaylar mutluluklarına mutluluk katarken, bekar Yaylar özellikle Kasım ayından itibaren mucizevi aşklara hazır olsunlar. Merkür Retrosu sırasında partnerinizi ne kırın, ne de kırılın olur mu?

Sen Sevgili Yay, hak ettiğin partnerin için kalıplarını değiştirmeye ne dersin? bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Kendi varlığımı dünya üzerinde köklendirme amacıyla geçmiş eylemlerim ve seçimlerim sonucu, özellikle partnerlerimde bıraktığım tüm ruh parçalarımı şimdi geriye çağırıyorum. Bana ait maddi-manevi parçalarımın şimdi bana hizmet eden sevgi dolu eşliklere ve partnere dönüşmesi için tüm zamanlarıma izin ve emir veriyorum.”

Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar 2018 yılı size özel armağanlar ile başladı. Bu yıl hayatınızdaki her şeyi dönüştürüp, değiştirebilir ve marka olabilirsiniz.

Ciddiyete önem veren, sınırları olan tutumunuza, bu yıl cesareti eklemeniz gerekiyor. Öncelikle kendinizi sevme cesaretini gösterdiğiniz zaman aşk sizinle olacak.Venüs retrosu yıllardır görmediğiniz arkadaşlarınızı ve eski aşklarınızı karşınıza çıkartabilir. Eğer gözlerden uzakta gizemli ve gizli bir aşk yaşıyorsanız 6 Ekim ile 16 Kasım tarihlerine dikkat ortaya çıkabilir. Bu yıl Mars retrolarında çevreniz ile iletişimlerinize lütfen dikkat edin.13 Ağustos ile 27 Ağustos arasında evli ve ilişkisi olan Sevgili Oğlaklar lütfen partneriniz ile birbirinizi incitmeyin, yani pire için yorgan yakmayın.

Sen zoru seven Sevgili Oğlak, bu yıl bu kalıbı değiştirmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“En zor olanı seçmeyle ilgili ısrarcı kalıbımı görüyor ve şimdi serbest bırakıyorum. Şimdiden itibaren tüm anlarımda zorluk-kolaylık dengesini, kendimin ve kolektifin en yüksek faydası için kullanmayı seçiyorum. Kolaylıkların hayatımda gerçekleşmesine izin ve emir veriyorum.”

2018’de Aşk

Kova Burcu

Sevgili Kovalar, aşktan yana ne kadar şanslı olduğunuzun farkında mısınız? Sevgililer gününün güneş burcu bile Kova 😉 18 Ocak ile 10 Şubat arasında havada aşk kokusu var. (Koklamaya değer !!! )

Evli ve ilişkisi olan Kovalar bu yıl partnerinizden engin dersler elde edeceksiniz. Retro dönemleri dışında eğer aşka aşık halinizi terk ederseniz de, gerçek aşkı bulabilirsiniz. Retro dönemlerinde ise eski aşklar kapınızı çalabilir.

Venüs retrosu sırasında size özdeğerinizi ve özgüveninizi sorgulatacak, 6 Ekim ile 16 Kasım tarihlerini not alın derim. Veee özellikle 26 Haziran ile 13 Ağustos arası meditasyon yapın, tatil yapın, sakin kalın… esip gürlemeyin, kaybeden siz olursunuz.

Hayatınızda bitmesi gereken aşk kırıntıları varsa bitsin, kesip atın ki… yeniye yer açın.

Sen her şeyi bilen Sevgili Kova, bu yıl bu kalıbı değiştirip, özgürleşmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Değersiz, bilgisiz, yetersiz görünme korkularım olduğunun farkındayım. Korkularımın ötesine geçerek, “Ben her şeyi bilirim” diyen kimliğimi değiştirmeye niyet ediyorum. “Bilmiyorum” ya da “Şu an cevabım yok” demenin yaşamdaki hafifliği ve kolaylığının hayatıma yansımasına izin ve emir veriyorum.”

Balık Burcu

Sevgili Balıklar, 10 Şubat ile 6 Mart arası Venüs size çekicilik, romantizm, para kazanmak ve sanatsal faaliyetler için kapılar açacak, hazır mısınız? Bu zamanı dolu dolu yaşayın ve yaşatın ki retrolar öncesi zamanın keyfini çıkartın. Saç rengi veya kesimi konusunda denemeler yapabilirsiniz ki hepsi size yakışacaktır, gönlünüz hangisini istiyorsa onu yapın.

Venüs Retrosu, Mars Retrosu ve Merkür Retroları zamanlarında yanlış anlama ve anlaşılma ihtimalleriniz söz konusu Sevgili Balıklar, lütfen son söyleyeceğiniz sözü baştan söylemeyin.

Sen Sevgili Balık özellikle Neptün Balık burcunda seyrini devam ettirirken dağılıp konsantre olamıyor olabilirsin, bu yıl bu kalıbı dönüştürmen için “rehber çekirdeğini” seninle paylaşıyorum.

“Dağınık düşüncelerden dolayı odaklanamadığımı biliyorum, bu durumdan uzaklaşmayı seçiyorum. İşe yarayan, uyum sağlayan net düşünceler üzerinde odaklanıyorum. Benim hayrıma hizmet edecek düşüncelerin hayatımda gelişmesine izin ve emir veriyorum.”

 

Nur Banu Telci

 Nur Banu Telci

Astrolog – Reiki Master – Nefes Koçu – Numerolog –- Araştırmacı Yazar – Sosyoloji Öğrencisi

1986 yılında Aşk ile başladığım Astrolojiye, başlama sebebim olan ilk aşkımdan ayrıldıktan sonra ara verdim, lakin araştırmalarım, eğitimlerim devam etti. Bu süre zarfında 20 yıllık perakende ve yazılım şirketlerinde çeşitli görevlerde bulundum. Veee Satürn döngüsü (29 yıl) kadar bir süre sonrasında ilk aşkım ile evlendim, ardından aşk ile Astroloji çalışmalarına hız verdim.

Her burç için paylaştığım “Rehber Çekirdeklerin” tamamını Sevgili Nesrin Dabağlar ve Sevgili Nursen Sevdasız ile birlikte yazdığımız bizim “Rehber”imiz olan ve tüm uygulayıcılara Rehberlik hizmetini yerine getiren kitabımızın çıkış tarihini sizlerle paylaşmayı sabırsızlıkla bekliyoruz.